Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'ın açık ara daha güçlü olduğu belli olunca ne tepki vereceksin merak ediyorum.Kınların kurbanlık kesermiş gibi kestiği,k.haki fakiri adamın en güçlü olma ihtimali falan yok.Dikkat böyle dövüşlerde sonucu etkileyen bir şey.Kaido'nun,Teach'in,Linlin'in birbirlerinden farkları yok bu konuda.Ödülden sıralama yapmak yerine kimin o ödülü kaç yılda kastığını düşünürsen farkı kendin anlayacaksın zaten.Linlin,Kaido,WB adamın yaşı kadar denizdeydi.Ona rağmen çok az fark var.
Shanks çok acımasız ve üstün bir dövüşçü çıkacak ama balığa kol verdiği gibi ona vurabilirsen de yenme şansın olacak.Kaido'da salmış vursan da işlemiyor.Böyle dengelemiş Oda ve Kaido'yu 3 amiral arasındaki güç dengesi gibi en öne koymuş.Çok çok az fark var aralarında.

Güzel düşünmüşsün ama ödülden yakmışsın yazını.Bildiğin seyi dicem ama soyleyeyim , Dünya hukumeti güce göre ödül yapmıyor ; tehlikeliğine göre ödül koyuyor.Zaten bunu biliyorsundur.
Aradaki 800 milyonluk ödül farkı ise Kırmızı Poneglyph olabilir.Big Mom da aynı şekilde Kirmizi poneglyph'e sahip olduğu için Shanks'in önünde olabilir.
Çünkü bildiğimize göre Shanks'in Kırmızı poneglyph'i yok.Böylesine bir yani gülünç masal yolunda en önemli etkeni olmayan adamın 4 milyar ödüle sahip olması güç anlamında veyahut statü adına efsane iyi olduğu anlamına gelir.
Karasakal'ın da poneglifi yok ve 2 milyar.Düşün Shanks nasıl bir adam.
Teşekkürler.Yahu ödüller uygun olmasa bile adam böyle sıralardı hepsini.Ödüller az yada çok olsa bile böyle sıralardı güç sıralaması işte bu.Teach zaten dövüşmedi Shanks ile savaşta çünkü henüz ondan daha güçlü olmadığını biliyordu.

Ödüllerin ponelerle ilgili olduğunu sanmıyorum.5 milyar üstü kk seviyesi diye ayırmış işte.Kaido en güçlü ama çok az fark vardır diğerleriyle aralarında.3 amiral gibi.Bu da atlanmaması gereken bir detay.En güçlü derken farkı koyar demek istemiyorum.

Sanji'nin gözlem hakisi sadece kadınlara çalışıyor.
Kimin nerede olduğunu öğrendik dolu doluydu. Sevdim.

Shanks çok acımasız ve üstün bir dövüşçü çıkacak ama balığa kol verdiği gibi ona vurabilirsen de yenme şansın olacak.Kaido'da salmış vursan da işlemiyor.Böyle dengelemiş Oda ve Kaido'yu 3 amiral arasındaki güç dengesi gibi en öne koymuş.Çok çok az fark var aralarında.

Teşekkürler.Yahu ödüller uygun olmasa bile adam böyle sıralardı hepsini.Ödüller az yada çok olsa bile böyle sıralardı güç sıralaması işte bu.Teach zaten dövüşmedi Shanks ile savaşta çünkü henüz ondan daha güçlü olmadığını biliyordu.

Ödüllerin ponelerle ilgili olduğunu sanmıyorum.5 milyar üstü kk seviyesi diye ayırmış işte.Kaido en güçlü ama çok az fark vardır diğerleriyle aralarında.3 amiral gibi.Bu da atlanmaması gereken bir detay.En güçlü derken farkı koyar demek istemiyorum.
Tamam işte gördüğümüz yonkolarda ne o hız var ne de o k.haki.Adamda muhtemelen canavar gibi saldırı gücü var.Üst seviye dövüşler dikkat dağınıklığından bile biten dövüşler iken Shanks gibi bir adam gördüğümüz yonkolara o hataları rahatlıkla yaptırır.Ki Shanks olmasına gerek yok bedenlerine hasar almayacağı düşüncesi ve dikkat dağınıklıkları zaten bu imkanı her seviyeden adama verebilirler imajına büründürüyor.Ki bir tanesi ciddi şekilde verdi de zaten.

Üye silindi 1004

Aynı geyik geçerli işte. Shanks, Ray ya da Roger’ı denk getirirseniz tek vuruşta da öldürebilirsiniz. Ama denk getirecek kadar yaşatmazlar. WB, Kaido ve Big Mom’sa MMORPG boss. Tek kişi alamaz bunları çünkü dümdüz insan olmayan canavarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık