Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 994: Benim Diğer Adım Yamato

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    228
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum ana karakter yani Luffy en büyük korsan olacak.Artik silahlar patladı.Luffy tek yediyse Kaidou canından olacak derim ben

Wano'da o kalibrede adam yok. Bu söylediğini Mama'nın bile yapabileceğinden şüpheliyim.

Zoro, Luffy ya da Kid, Oden kadar zarar vermeyi başarabilir ama bu öldürmeye yetmez, bu adamı daha final arcta göreceğiz. Kaido'nun misyonunu Wano ile sınırlu tutacağını sanmıyorum.

Nedemiş kaido saamaaa kaptann kidddd söyle onlara bu bir korsancılık oyunu değil !! :DD ben hala kaido nasıl inecek düşünemiyorum. :D luffy gidiyor gitmesinede nolcak :D

Yamato sonunda kendine gelecek gibi görünüyor. Çıksın artık şu Oden kimliğinden de rahat edelim biraz. Onun dışında Queen'e bayıldım bu bölüm. Dost düşman demeden herkese virüs yaydığı yetmezmiş gibi Apoo'yu da yem etti. Novalara karşı bir garezi var herhalde hepsini aradan çıkarmanın derdinde :gamyon:

Hala luffy = Zoro demeyen var şaka gibi. Bu adamın daha ne yapması lazım. Adam tüm süpernovaların içinden geçmesin diye dövüşlerini yarım bıraktırdı. Xdrakeye neden jinbei değil de Zoro daldı. Çünkü jinbei o kadar güçlü değil. Apooyu da Zoro kovaladı. Niye kid değil? Çünkü kid o kadar güçlü değil.
Bakayım dedim ne yazılmış diye. Uzun zaman sonra beni güldürdün saol?

Nedemiş kaido saamaaa kaptann kidddd söyle onlara bu bir korsancılık oyunu değil !! :DD ben hala kaido nasıl inecek düşünemiyorum. :D luffy gidiyor gitmesinede nolcak :D
Basit aslında, bence sırasıyla

Kınlar dövüşür ve pert olurlar sonra sahneye law, kid, luffy çıkar, bir süre dövüş olur son anlara gelindiğinde powerlar devreye girer ki law ve kid'i gerçekten merak ediyorum en sonunda luffy de uyanış açıp klasik son vuruşu yapar. Son.

Wano'da o kalibrede adam yok.
aga bee... zamanında hökümet wanoya göçlü, döşü gıllı zamuraylardan dolayı giremiyordu, nereden nereye geldik. bu oda adamı manyak eder.
Bölümün yıldızı gene Zoroydu. Kaptanına 2 atana tek atacak.
bu konu içinde az tepki almışsın, alıntılayayım da azcık daha görünür ol bari. lütfen ama beş sayfa sonra bi kere daha zorodan bahsedersen sevinirim. sanki bölümü yeni okumuş gibi "zoro samurayları kimyasal silahtan kurtarıp kalplerine dokunacak galiba" falan yazarsan sevinirim... oh wait bunu daha önce luffy yapmıştı lan :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık