Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 994: Benim Diğer Adım Yamato

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    228
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kıçtan kafa çıkarmak nedir ya :artiz:
smile meyvesinin ucubeliğini iyi gösteriyor bence. ucube canavar korsanları... ileride belki gerçek şeytan meyvesini ve vegapunkın meyvesini övmek için tezat oluşturuyor da olabilir.

ben lawdan bi hamle bekliyorum, yasaklı tekniği kullanıp luffy ve momoyu füzyon edicek :d ejder vs ejder görücez :d

Bölümle birlikte Yamatonun erkek olduğu kesinleşmiş oldu. Yamato yüzde doksandokuz erkek. Zaten yamato diye kız mı olur? Bir de ben dediği zamir erkeklerin kullandığı birşey. Kaldı ki samuraylıktan bahsediyorsa kız olsa öyle erkek gibi konuşmaz

Bölüm olsun çamurdan olsun diye yazılmış bölüm. Lan Oda uzun zamandır ilk defa ara vereceğin haftadaki bölüm sıradan olmuş, normalde "lan işin yoksa şimdi 2 hafta bekle, nerede bıraktı adam" derdik.

Law yok Kid yok haftalardır, en azından tek bir panelde göster be. Law ne diye oda ile çıkarmaz ki yukarı herkesi? Demek ki bir durum var ortada, iyi bir dövüş dönüyor orada da.

Hamlet: "Çelin pakalum ha sisi vasat ademlar sisi, uyyy"

Jinbe ve Sanji: "O kadar uzun boylu değil!!"

Mizah seviyesini bölümün kalitesine yaraşır bir düzeye indirdiğime göre gidiyorum. İyi günler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık