Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 994: Benim Diğer Adım Yamato

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    228
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olumlu
-Kiku'nun Oden'in intikamı doğrultusunda kolunu kaybettikten sonra bile gülümsemesi güzeldi, ince bir mesaj vermiş.
-Kinemon'un Kaido'ya cevabı "senin karşında ölmenin bizim için onurlu bir tarafı yok" demesi güzeldi.
-Sanji'nin tanınmamasına verdiği tepki tatlıydı.
-Queen'in başına buyruk hareket etmesi ve daha fazla kaos vermesi güzel.
-Apoo'nun sadakat denemesi için güzel bir yol. Herkesin peşinden koşması eğlenceliydi.
-Yamato'nun kendini tanıtmasını ve bu şekilde Oden için bir şeyler yapıyor olması iyiydi.

Olumsuz
-Kaido'nun sürekli boş boş konuşması ve haftalardır üst katta olayların bu kadar yavaş ilerlemesi sinir bozuyor artık.
-Sadece bir sayfa doldurmak için 2 tane uydurma yapay şeytan meyvesi yaratıp, 2 tane karakter çizip, tanıtıp tek yemeleri Wano'da iyice sıktı.
-Chopper ve diğerlerinin hastalık hakkında uzun uzun konuşması
-Zehir etkisi altındakilere yine boş dram kasılmış. Aynısı Udon'da vardı, replay gibi oldu.
-Yamato'nun erkek olarak tanıtılması ve sonrasında şizofren gibi durması, bu bölümün olmasa da mangayı baya eksiliyor.

Bolca zaman kaybı olan bir geçiş bölümü.

Kiku:

Kin'emon'un Kaido'ya senin tarafından öldürülmek bize onur getirmez demesi hoşuma gitti, daha önceki sözlerinin aksine bir intihar kalkışmasından ziyade galip gelebilecekleri inancıyla hareket ettiklerini gösteriyor. Kaido'yla da karşılıklı bir saygı bağı kurmaya da yanaşmasınlar eyvallah da ama işte "lüften ölmemize izin verin" gibi laflardan buraya bu kadar hızlı geçilince bir tutarsızlık hissettim ben.
Bu gif Monty Python filminden miydi?

Yokoular tanıldıklarında tayfaları ile olan iletişimleri şu şekilde

Shanks: Arkadaşlık, dostluk
BM: Aile
WB: Baba- oğul(sevgi)
Kaido: Güç üzerine otorite
BB: Hırs, planlar ve çıkarlar

Böyle bakınca en zayıf olan Kaido oluyor. Bu arkın sonunda Kaido yalnız kalacak gibi, çünkü tayfasında ve adamlarında birlik ve beraberlik adına en ufak bir kırıntı yok. Savaş bizimkilerin lehine dönmedikçe Kaido'nun asıl mevzusu sanırım böyle işlenmeye devam edecek ve en sonunda bir başına kaldığında indirecekler. Luffy ile 1v1 atmasını beklemiyorum çünkü BM sadece Luffy için adada ve onu rahat bırakmayacaktır.

Evet, Monty Python and the Holy Grail'den.
Tekrar izleyesim geldi bak. Bu arada çekimlerde at kullanmaya paraları yetmediği için dıgı dık sesini hindistan cevizlerini kullanarak yaptıklarını ve kırlangıç muhabbetinin çekimler sürerken senaryoya eklendiğini biliyor muydun hahahaha ne filmdi ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık