Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 994: Benim Diğer Adım Yamato

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    228
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato tayfaya gelmeyecekse eğer (Allah korusun) ittifakın Luffy ve Marco'dan sonraki en büyük gücü olabilir. Gelecekse o kadar uçuk çizmez mangaka. Gerçi her halükarda köpek gibi güçlü canısı, kurban olurum. Luffy, Marco, Kid , Law, Drake, Zoro, Sanji, Jinbe, Yamato, Denjiro, Ashura ittifakın parlayan yüzleri şu an. Vista ve tek kollu Jozu da gelmişlerse parıl parıl parlayacaklar.

bence zoroyu ısıracaklar, o da şeytana dönüşmemek için iradesini zorlayacak. fakat içindeki şeytan uyanıp zoroyu karanlık tarafa çekecek. sonra zoro tayfaya saldıracak, çopparı bütün yiyecek önce, tam robini de yiyecekken çopperın gümbürtü topları aktifleşecek, bi anda derinlerden kral haki açıp bedeni zehrin etkisinden bitap düşse de şeytan gücünü kontrol etmeyi öğrenecek ve queeni tekleecek. sonra kontrol ettiği bu şeytan gücü ve kral hakisi ile şeytana dönüşmüş insanları normale döndürecek. hepsine bi trambolin inşa ettirip çatıya zıplayacsk ve kaidouyu kesecek.

ftye editör ol dediler olmadım
Gayet mantıklı

bence zoroyu ısıracaklar, o da şeytana dönüşmemek için iradesini zorlayacak. fakat içindeki şeytan uyanıp zoroyu karanlık tarafa çekecek. sonra zoro tayfaya saldıracak, çopparı bütün yiyecek önce, tam robini de yiyecekken çopperın gümbürtü topları aktifleşecek, bi anda derinlerden kral haki açıp bedeni zehrin etkisinden bitap düşse de şeytan gücünü kontrol etmeyi öğrenecek ve queeni tekleecek. sonra kontrol ettiği bu şeytan gücü ve kral hakisi ile şeytana dönüşmüş insanları normale döndürecek. hepsine bi trambolin inşa ettirip çatıya zıplayacsk ve kaidouyu kesecek.

ftye editör ol dediler olmadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık