Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 994: Benim Diğer Adım Yamato

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    228
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yokoular tanıldıklarında tayfaları ile olan iletişimleri şu şekilde

Shanks: Arkadaşlık, dostluk
BM: Aile
WB: Baba- oğul(sevgi)
Kaido: Güç üzerine otorite
BB: Hırs, planlar ve çıkarlar

Böyle bakınca en zayıf olan Kaido oluyor. Bu arkın sonunda Kaido yalnız kalacak gibi, çünkü tayfasında ve adamlarında birlik ve beraberlik adına en ufak bir kırıntı yok. Savaş bizimkilerin lehine dönmedikçe Kaido'nun asıl mevzusu sanırım böyle işlenmeye devam edecek ve en sonunda bir başına kaldığında indirecekler. Luffy ile 1v1 atmasını beklemiyorum çünkü BM sadece Luffy için adada ve onu rahat bırakmayacaktır.
Quenni bilmiyorum da, jackle, king bayagi bagli gibi kaidoya. Jack onun icin onlarca minke kafa atiyor, king arkasini topluyor falan. Kendi aralarinda olmasa da, kaidoya karsi bir saygilari var

Quenni bilmiyorum da, jackle, king bayagi bagli gibi kaidoya. Jack onun icin onlarca minke kafa atiyor, king arkasini topluyor falan. Kendi aralarinda olmasa da, kaidoya karsi bir saygilari var
Saygının geliş nedeni ne ben burada onabakarım. Korkudan gelen saygı çıks uzun süreli tutmaz. Teach'e bakıyorsun belli bir amaç uğruna toplanmış insanlar. Shanks kop kop WB aile olalım BM zaten aile. Kaido'nun amacı savaş çıkartmak tayfa güçlü olan gelsin baba. Luffy'ye bile bize katıl denilebilir (Dendi mi emin değilim düzeltin)

Kelebek meyvesi çıkar mı acaba :hmm:
Tam Kaidonun tayfaya göre
Meyvenin ne işe yaradığını çözemeden ölür yiyen kişi:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık