Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Kaido'nun coşmasından başka bir şey olmasın o sahne hiç gerek yok şimdi farklı birilerine.
Ana hala Kaido tarafında olaki bizle savaşmaya kalkar ise Kizaru'nun veya Weevil'in gelip yardım etmesi güzel olur yoksa Ana'yı daha çok rezil duruma sokacak ve seriden gerçekten soğuyacagım. Yuvarlan Ana düş Ana kalk Ana bayil Ana arada bir hafızan gitsin Ana bunlar baydı bence.

Ben yardımla almalarını istemem artk eleman devirmeye başlamaları lazım. Savaş sonu chopperın onları bandaj adam yapçağı kadar dayak yesinler ben o zaman kazanmalarına okeyim
Usopp Nami adam dövsün diye tayfada değil öncelikleri o değil. Bunlar destek karakterleri dövüşte. Sanıyorum Wano'dan beklenti arc sonu bizim tayfanın bir yonko tayfası kıvamına gelmiş olması. Bunun için erken bence beklenilen atlama çok büyük.

@Solid Snake Luffy'ye gear 4 açtıran Ulti'yi Usopp mu akacak?
Luffy, Katakuri dövüşünde hem seride daha önce görmediğimiz düzeyde bir güçlenme gerçekleştirildi, hem de o esnadaki Rayleigh flashback'iyle bu dövüşlerde güçlneme muhabbeti seri içinde bir context'e oturtuldu. O yüzden Wano'da diğer tayfa üyeleri için de ciddi power-up'lar bekliyordum/bekliyorum. Yani sorunun cevabı evet.

Kaido tüm bu saldırılardan sonra meyve yeteneği ya da başka bir şeyle tüm hasarı 0 lamış olabilir mi?

Bu adam ölemiyordu çünkü. Onu Oda bayadır unutturmuş durumda.

Ana hala Kaido tarafında olaki bizle savaşmaya kalkar ise Kizaru'nun veya Weevil'in gelip yardım etmesi güzel olur yoksa Ana'yı daha çok rezil duruma sokacak ve seriden gerçekten soğuyacagım. Yuvarlan Ana düş Ana kalk Ana bayil Ana arada bir hafızan gitsin Ana bunlar baydı bence.
Bu bölüm için konuştum dostum Kaido işini bitirmeden birileri ortama girmesin yani. Yoksa BM için birileri gelecek o Allah'ın emri. Ben dövüşler bittikten sonra milletin üzerine çökmeye çalışan BM'yi durduracak şekilde birlerinin geleceğini düşünüyorum mesela. O zamana kadar BM'nin bir şekilde oyalanması lazım belki de kadının planı budur. Bir önceki bölüm oğluyla sinsi sinsi konuşmuşlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık