Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoanlar da gördüğümüz kadarıyla full meyve halleri en güçsüz, hibrit halleri en güçlü oluyor. Tabi mistik ozanlar da hibrit olmayadabilir. Orasını bilmiyoruz.
Bir de kaç sayıdır bakıyoruz adam Ejder halin de hemen hemen kimseye doğru düzgün zarar veremedi ama sopa halinde kime vursa kesin bilinç kaybı yaşadı.( luffy ve oden)
Dediğim gibi ileriki sayılar da sopalı halini de görürüz ama bana hala sopalı hali zirve gücü gibi geliyor.
Rakip fazla olunca Ejderha haliyle dövüşüyor işte, yani var ki avantajı kullanıyor. Ejder halinde kimseye zarar veremedi derken adamın ilk defa adam akıllı vs'sini görüyoruz, sadece Luffy'i aldığını gördük adam akıllı, hile hurda olmadan. İlk defa da çizilen dövüşünü okuyoruz. Yani millet çabuk analiz yapıyor görmeden etmeden ama Ejder formunun boş olmadığını iki üç bölümdür zaten görüyoruz. Yıldırım veriyor, rüzgar veriyor, ateş veriyor. Daha ne olacak mevyede? Vurdu işte Kiku'ya dünyasını kararttı. Ejder formuyla doğru düzgün zarar veremiyor, dövüşemiyor tezleri çürüdü. Dövüşüyor işte rakiplerini hemencecik yenemiyor ama rakipleri ona güç yetiriyor, olay bundan ibaret.

Diğer 5 Numbers nerede ?
Supernovalar nerede ?
King ne yapıyor ?
Sasaki ve Who s Who neden öne sürülemiyor ?
Jack kaç bölüm sonra kalkacak ?
Kaç tane Whitebeard korsanı geldi ?
Kizaru nerede ?
Urouge gökyüzünden atlasa Wano tarafını tutturabilir mi ?

Samuray demedi mi yav. Orada Shanks ile de karşılaşan Kaido, Oden > Shanksi de onaylıyor oluyor o zaman. :d Hatta bu kadar travmaya Oden > herkesi de onaylıyor ama
Samuray ve kılıç ustalığı çok farklı şeyler değil ki.

Demek ki Shanks bir kılıçustası değil.:oleyo:

Edit: Gitmiştim ama döndüm. Bu sefer tamamen gitme niyetindeyim.(Umarım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık