Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun canı samuray çekiyor yaracak tabi, ''Ah Oden ah, yaşıyor olsan da bana saplasan da ölsem'' diyen bir adam bu. :/
Kesecek derken ciddiydim yaw. Kevgire döndü zaten.d Hemennnnn erotic metaforlu meşaz............
Zoro'nun elindeki kılıcı görmesiyle Oden hatırlayıp yarılacak zaten, orası şühesiz :hhh:
O kılıcı tekrar bedeniyle tattığında olacaklar çok eğlenceli olacakasdlkfjas

Zoro-Sanji atışmalarına Jimbei de dahil olur mu diyorsun? Ama Jimbei ağırbaşlı adam çocukça bir yarışta nasıl durur bilemedim.
Bunlarınki daha saygılı olabilir. Sanji sinirli tiple olsa da “niye herşeyde iyisin lan” gibi bişey demiş. Birbirlerini överler gibi geldi bana. Jimbe de “vay sanjiye bak ne hızlı” falan der belki. Luffy’nin red hawk’ına verdiği gibi bi tepki verir sinirlenmez derim.

naruto okuduysan minato ve tobirama son savaşta öyleydi mesela.

Bölüm güzele benziyor. Kiku'nun kolunun kesilmesi, Kaidou'nun kınlara yapacaklarının teminatıdır desek yanlış olmaz?
İttirip ıkınıp verdikleri yara ile derin nefes alıp onları püskürtmesiyle kol bacak gidiyor.

Bunlarınki daha saygılı olabilir. Sanji sinirli tiple olsa da “niye herşeyde iyisin lan” gibi bişey demiş. Birbirlerini överler gibi geldi bana. Jimbe de “vay sanjiye bak ne hızlı” falan der belki. Luffy’nin red hawk’ına verdiği gibi bi tepki verir sinirlenmez derim.

naruto okuduysan minato ve tobirama son savaşta öyleydi mesela.
Naruto okudum da Minatoyu duyunca moralim bozuldu şimdi :oops:
Bölüm güzele benziyor. Kiku'nun kolunun kesilmesi, Kaidou'nun kınlara yapacaklarının teminatıdır desek yanlış olmaz?
İttirip ıkınıp verdikleri yara ile derin nefes alıp onları püskürtmesiyle kol bacak gidiyor.
Oda öldürmeyecekse çok bir teminat değil de aynısını yapar işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık