Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992: Kalıntılar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oden de mağlup edememişti bu arada :) sanki etmiş gibi yazmışsın. düzeltmek istedim iyi forumlar :))))))))
Oden kadar güçlü olan mağlup edebilir Oden etti muhabbeti yapmadım.Onu da mı açıklayalım.Oden kadar güçlü olursan ve araya katakulli yapan yaşlı kadınlar girmezse evet mağlup edebilirsin. :D Bunu tekrar tekrar Kaido'nun korkusunu göstererek gözümüze soktu mangaka.

Üye silindi 5781

Bu salak Kaido habire ejderha formunda çok pis dayak yiyor.Hayatlarını tek vuruşa adadıklarında normal vücudunu delmişlerdi ama şimdi ejderha formundayken habire tokat yiyor.
1-Luffy'den yedi.
2-Oden'den yedi.
3-Şimdi de 2 bölümdür dokuz kızıl kından yiyor.

Yani Sunatçi diye bağırdıkları saldırı dışında Kaido'nun normal formunda fazla hasar yediğini hatırlamıyorum.
Sunatçi saldırısı da çok doğal birkaç kişi 20 yıllık kinlerini bi vuruşa adadılar ama ona rağmen de fazla kan çıkarmadılar.
Ejderha formunda daha kolay saldırı yediği açık değil mi?

Bu salak Kaido habire ejderha formunda çok pis dayak yiyor.Hayatlarını tek vuruşa adadıklarında normal vücudunu delmişlerdi ama şimdi ejderha formundayken habire tokat yiyor.
1-Luffy'den yedi.
2-Oden'den yedi.

Yani Sunatçi diye bağırdıkları saldırı dışında Kaido'nun normal formunda fazla hasar yediğini hatırlamıyorum.
Sunatçi saldırısı da çok doğal birkaç kişi 20 yıllık kinlerini bi vuruşa adadılar ama ona rağmen de fazla kan çıkarmadılar.
Kan çıkması durumuna çok takılmamak gerekiyor. Bu adam Luffy'den tonla dayak yiyecek ve hiç bir şey olmamış gibi ayağa kalkacak her seferinde. 9 Kın'ın verdiği hasarın çok fazla olduğunu düşünmüyorum şahsen. Hatta vücudun yenilenmesiyle alakalı bir kaç gücü bile olabilir Kaido'nun.

Üye silindi 5781

Kan çıkması durumuna çok takılmamak gerekiyor. Bu adam Luffy'den tonla dayak yiyecek ve hiç bir şey olmamış gibi ayağa kalkacak her seferinde. 9 Kın'ın verdiği hasarın çok fazla olduğunu düşünmüyorum şahsen. Hatta vücudun yenilenmesiyle alakalı bir kaç gücü bile olabilir Kaido'nun.
Kan çıkması derken hasardan bahsediyordum. Yani öyle aman aman hasar veremediler der gibi...

1-Luffy'den yedi.
2-Oden'den yedi.

Hep dedik, diyoruz. 23 Nisan süsü formu dövüşmek için aşırı geri zekalıca bir form. Bununla ancak uzaktan sıka sıka çöp temizlersin. Dayak yemek için yalandan duruyor bu formda. Eline çatal versen yemeği ağzına götüremez o kollarla. Dünyanın en boş beleş ejderha formu Japonlar sırf bu yüzden ejderhaları ele ayağa düşürüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık