Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992: Kalıntılar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakın arkadaşlar bilgi eksikliği nasıl hataya yol açıyor.
Bana iyi bir ders oldu.
Siz de ibret alın.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.
Reis olabilir böyle şeyler ya. Hepimiz her seyi bilicez diye bir şey yok. Benim ilgimi çekmişti o kadar genç olması, ondan aklim da kalmış.

Reis olabilir böyle şeyler ya. Hepimiz her seyi bilicez diye bir şey yok. Benim ilgimi çekmişti o kadar genç olması, ondan aklim da kalmış.
Ne kadar önemsiz olursa olsun, doğru bilgi konusunda kendime acımamayı tercih ediyorum. Başkasınınkini senin gibi hoş görürüm elbet.

Sıfat teklifi; Kaido'nun adını elek diye değiştirsek.

Bizimkiler Kaido ile hiç kapışmaz umarım. Büyük prestij kaybı olur o elekle dövüşmeleri.
Özellikle de Law için. Plan mlan yapmaya kalkar boş yere falan. :artiz:
Hadi Luffy ve Kid için bahane bulunur, Luffy aslında g4'ün sonundaki tükenmişlik halindeydi, Kid, Apoo'dan aldığı darbeden bitkindi falan da plan yapan adam için bulunmaz.

Pandaman da artık fullbeden haki yapmaya başlamış, Vergo gittiği yerden kahrolsun.

Kaido ejder formununun bı ise yaramadigini anlayınca , bu formda ısrar etmez daha umarım.... Ara forma dönünce de kın lardan bir kaçı umarım ölür. En büyük adayimda Kin-emon. Luffy nin önünde olursa da tadından yenmez sonraki böller.

Fobiyle ilgisi yok.Fobi olayı kaç sayı önceydi bu kadar uzun süre nasıl devam etsin.

Oden'in iradesini miras aldılar onun gibi kesiyorlar bakın aynı tekniği de öğretmiş zaten demek istiyor Oda.Oden kadar güçlü olmadıkları için mağlup edemeyecekler ama şöyle de bir saçmalık var.Sırf iradesini miras aldılar diye kesebiliyorlarsa seride karakterlerin ne önemi var.Sal gitsin.Lanet Oda.

Hani en başta çok güçlü diye öne çıkarılan üç kına da kestirmiyor sırayla hepsine.Böyle olunca kişilerin önemi kalmıyor miras alınan iradeden başka birşey önemli olmuyor.Batırdı bazı şeyleri hikaye için.
oden de mağlup edememişti bu arada :) sanki etmiş gibi yazmışsın. düzeltmek istedim iyi forumlar :))))))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık