Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şarapçı bu arcı yenilmeden tamamlasa müthiş olmaz mı? Sürekli farklı karakterlere saldırıyor her dövüş yarıda kesiliyor bunu gören kaçıyor falan.

Yav o kısmanılmış ya da moraller bozulmuş işin şakası zaten :D

Ama şöyle bir gerçek var... bir cümle bile olsa...Zoro’nun yine canavar olarak nitelendirilmesi... bana Zoro’nun ayal seslerinin daha da yükseldiğini gösteriyor... ama tabii Oda’nın bu işi bir yere bağlayacağını düşünerek bunu yazıyorum... yoksa bağlamazsa bomboş iş olur :D
Moralim bozulsa foruma girmem. Ben bunları fırsat olarak görüyorum. Bak sayende partnercilerden birinin sen olduğunu öğrendik.:D

Valla o tarz sözlere karnım tok benim. O yüzden üzerinde durmuyorum. Sayende 2 yıldır her gün Zoro'nun ayak sesleri ile alakalı 2-3 mesaj okuyoruz. Artık görelim de bitsin bu işkence.:d

Moralim bozulsa foruma girmem. Ben bunları fırsat olarak görüyorum. Bak sayende partnercilerden birinin sen olduğunu öğrendik.:D

Valla o tarz sözlere karnım tok benim. O yüzden üzerinde durmuyorum. Sayende 2 yıldır her gün Zoro'nun ayak sesleri ile alakalı 2-3 mesaj okuyoruz. Artık görelim de bitsin bu işkence.:d
Valla hep Wano dedik... Wano da olmazsa daha demem zaten... :D

Bu spoiler doğruysa bölüm net olarak olmamış. Jack yenilebilir, normaldir, tekrar kalkar ama off panel :( Kinemon madem bu kadar maharetliydi Doffye bişey yapamadı ama Yonkou Kaidoya şekil yapıyor :( Yonkoular şahsi olarak beklentimi şuana dek karşılamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık