Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rahat olun gençler Sanji suitle alıştırma yapmadı görünmezlik hız savunmayı birleştirecek bir teknikiği olacak Gözlem hakisi + Snake Man tarzı

Açıklıyorum hatta rez alın Sniper Man mermi gibi görünmez ve hızlı olacak savunmaları aşacak kadar dayanıklı olacak .Sanji Queen denen dallamya vuracağı tekmeyle karnında delik açacak .

Rahat olun gençler Sanji suitle alıştırma yapmadı görünmezlik hız savunmayı birleştirecek bir teknikiği olacak Gözlem hakisi + Snake Man tarzı

Açıklıyorum hatta rez alın Sniper Man mermi gibi görünmez ve hızlı olacak savunmaları aşacak kadar dayanıklı olacak .Sanji Queen denen dallamya vuracağı tekmeyle karnında delik açacak .
Hemen uykudan uyanmalısın.

Çok uzak bir geleceği görüyorsun :a:Oraya p.up ekle ve bu dediklerin gerçek olsun.

Teknik olarak kesebilir de yenemez. Ace sonuçta gelip beni kessin diye beklemeyecek.

P-up alır köpek gibi gelişir. Ama Queen'i tek yenmez. Dövüşün sonlarına kadar yardım alır o noktada gelişim sağlar ve tek yener. Gelişebilmen için o dövüşün içerisinde uzun süre kalabilmen lazım.
işte onu diyorum ben de saldırsa bile adam ateşi kesiyor etki edemez. asıl ace baya zorlanır karşısında. tabi ateşin her türlüsünü kesebildiğini varsayıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık