Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jimbei sadece balık dövebilir öyle mi? :oleyo2:
Hayır da Zoro'nun kılıç ustaları ile kapışması gibi olur diye düşünüyorum. Vasco Shot için bile balık teorisi vardı. Bu balıklar Jinbe için konuyor diye düşünüyorum.
Şu an öyle yapmak zorunda.Jinbe saygın bir shichibukai onun yanında Sanji kim ? Şu an germanın kara kostümü diye belirli bir kostümden bahsedip bir çekiniyorlar heriften öncesinde o da yoktu.Sanji'yi geçtim Zoro'nun bile evrende jinbe kadar itibarı yoktur.Law ve Kid'in yüzünü ekşitmesinden belli.

İleride bu durum değişebilir.Jinbe yerinde sayarken geri planda bırakabilirler ama şu an olmaz.
Güç olarak katılmıyorum ama ün konusunda aynı düşünüyoruz. Ya ödülün yüksek olacak ya da namın yayılmış olacak. Yoksa çekinmiyorlar. Çakma Luffy Sabody'de bu vesileyle at koşturuyordu yahu. :D İki yıl sonrası için k. haki denen şey pek çok kişide var ama niyeyse "Çok güçlü, dikkatli olmam lazım." sözünü nadiren duyuyoruz.

O zaman ikinize de bir soru
Kuma karşısında ki performanslarını nasıl açıklamalıyız...? :D

Biri daha alabastada çelik keserken, öbürü ayağını çatlatınca “Çelik mi bu...?” Diyor :D
Zoro'nun Sanjiden baskın olan taraflarından birisi olan saldırı gücünü konuşturduğu bir kısım.Sanji de Kata'nın atağından kaçıyor Zoro o saldırıyı yer denebilir buna karşılık.Zoro daha güçlüdür kimsenin itiraz edeceğini sanmam ama Zoro her konuda üstün değil çok bariz bu.

Kuma olayından önce hangisi daha fazla hasar almış bakabilir miyiz Ryuma dövüşünden çiziksiz çıkmıştır Zoro :D
Yapma reyiz... Lola’nın ve diğerlerinin kaç kere Zoro’nun özellikle Oars dövüşünde ne kadar hasar aldığına dair söylemleri var... Ryuma da almasa ne olur...? Ayrıca Zoro ayriyetten Kuma ile yine dövüşüyor tek başına :D

Yapma reyiz... Lola’nın ve diğerlerinin kaç kere Zoro’nun özellikle Oars dövüşünde ne kadar hasar aldığına dair söylemleri var... Ryuma da almasa ne olur...? Ayrıca Zoro ayriyetten Kuma ile yine dövüşüyor tek başına :D
Söylemleri olması neyi değiştirir ki Oz'dan aldığı darbe sayısı Sanji ile aynı hatta Sanji'nin bir tık fazla bile olabilir Oz'dan aldığı saldırı geçen bakmıştım çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık