Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer ciddi anlamda Eiichiro Oda kafasında böyle bir şey planlıyorsa , One Piece'i bırakan izleyiciler kısmına beni ekleyebilirsiniz.
G*tü boklu bir balık gelip 950 bölümlük bir kökü kazıyıp kendi kökünü yerleştirebiliyorsa diyecek bir şey yok zaten.Spoiler'lara tam bakmadım live reaction için ama Luffy-Zoro-Jinbei panelini gördüm.
Üzüldüm şahsen , Sanji adına o kadar fazla seçenek varken onu defalarca rezil etmeyi seçip böyle b*ktan bir sayfa yazmış , çizmiş. Yazık gerçekten 990 bölümlük verilen emeğe.
Soğudum şahsen.
Dur yav, sakin ol. @Eric Cartman'a da yazdım, seri içinde unvanlara önem veriliyor biz vermesek de. Keza ödül konusunda da bu böyle. Jinbe de eski bir shichi olduğundan biraz öne sürüyor diye düşünüyorum. Adamın bizim tayfada oluşuna Kid ve Law bile şaşırmıştı. Zoro desen, Barto onun için "sağ kol" tanımını yapmıştı. Ee bir de süpernova, malum. Sanji? Sanji'nin ün sıkıntısı var. Ama Kuma'ya söylediği söz havada kalmayacak, en büyük belalardan birisi olacak.

Rakip havuzuna baktığımızda da bazı şeyleri anlayabiliyoruz. Jinbe muhtemelen rakip tayfalardaki balıklarla uğraşacak. Bu açıdan da iki kişi öne çıkıyor: Jack ve Sasaki. Sanji için ise altılıdan sadece Who rakip olabilir gibi görünüyor, o da kandırma durumundan dolayı Drake'e kalabilir. Ayrıca Drake, Queen gibi daha üst konumdaki birisiyle kapışmak istemez diye düşünüyorum. Çünkü o bir ajan, önceliği hayatta kalmak olacaktır. Muhtemel daha güçlü olan Queen'e bulaşmak istemeyecektir. En azından tek başına bulaşmak istemeyecektir. Bu durumda da Sanji için Queen bağıra çağıra geliyor gibi görünüyor. Yani sonunda en ön planda olacak olan yine Sanji. Hatırlarsın Sanji BAA'da Jinbe ile birlikte savaşmıştı ve son vuruşu Sanji yapmıştı. Son vuruşun önemli bir detay olduğu hepimizin malumu.

Üye silindi 5781

Hatırlarsın Sanji BAA'da Jinbe ile birlikte savaşmıştı ve son vuruşu Sanji yapmıştı. Son vuruşun önemli bir detay olduğu hepimizin malumu.
Ben sadece böyle bir durumdaki tepkilerimi anlattım.Şöyle Jinbe-Sanji yorumları görünce tadım kaçıyor benim.

Ben sadece böyle bir durumdaki tepkilerimi anlattım.Şöyle Jinbe-Sanji yorumları görünce tadım kaçıyor benim.
Doğrudur da reis hakkını alacaktır. :a:

Hatta bak aklıma ne geldi, BB tayfası ile eşleşmeyi düşünelim: Muhtemelen Jinbe'nin rakibi Vasco Shot, onun balık olduğu söyleniyordu. Sanji'ninki ise Avalo Pizarro olur diye düşünüyorum. Pizarro, BB'ye "Ben kaptan olayım." demiş birisi. Shiryu ile birlikte ön planda olan o gibi geliyor bana. Bir de onların tümen sırasının tesadüfi olmadığını düşünüyorum ben. Eski-yeni sırasıyla gidiyor:

Eski üyelerin en güçlüsü Burgess, 1. tümen.

Yeni üyelerin en güçlüsü Shiryu 2. tümen.

Eskilerin en güçlü ikincisi 3. tümen.

Yenilerin en güçlü ikincisi Pizarro, 4.tümen.

Lafitte de 5. tümen idi.

Şu sahneler ve konuşmalar canını sıksa da arc sonunda reis yüzünü güldürecek. :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık