Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamdan beklentimiz Zoro'yu zorlaması ama ölümcül seviyede yara falan verip yormaması. Çünkü bu dövüşün ardından bir de Kaido'ya saldırır diye düşünüyoruz Zoro için. Yani millet ne umuyordu bu adamdan bilmiyorum ama bunu yapacak kadar çapı vardır Zoro da çok üst düzey bir adam değil zaten şu aşamada.
Böyle olduğu zaman sıkıntı yok zaten. Daha büyük beklentilere girilmişti zamanında. Allstar hedeflemelerinden dolayı.

@Drake e cidden içim sızladı.Luffy ninki gibi bir tayfası falanda yok.Tek başına bu noktaya kadar geldi.Sığınacak bir limana ihtiyacı var.Jack in rakibi zaten kesindi.Rövanş olacaktı öyle yada böyle.
Dostum o kadar da üzülme adamın işi bu casusluk yapıyor sığınacak limanı amiral falan çıkar yakında.

Bütün çöpler Marco hariç Luffy e katıldı karşı taraf çok sağlam bu taraf tek yemelik adam cenneti hadi hayırlısı.

Saldırıyı yapan Zoro'ymuş. Drake çok aciz bir giriş yaptı ittifaka bu şekilde. Yerde sürünürken bizimkilerin şovunu izleyip ilham almış ayağa kalkıp beni yanına al ağam çekmiş resmen Luffy'e. Neyse ileride toparlarsın Drake

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 44)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık