Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Big Mom umarım birkaç tane önemli bireyleri öldürür bu Arc.
Öbür türlü hayatta düzelmez prestiji

Deseler ki Oda yarın ölecek ve herkesin ona bir tane soru sorma hakkı var. OP'un sonunu, ne olduğunu, kayıp yüzyılı, Luffy'yi falan sormam. Tek soracağım soru Big Mom'ın durumu olur...

Neden ya neden? Tayfa önündeki durumuna bana mantıklı(azıcık dahi olsa) bir açıklama getir....Şu an spoiler paylaşım konusuna girerken Big Mom ile ilgili daha ne kötü olabilir düşüncesiyle böyle giriyorum:

Son düzenleme:
Hacı Big Mom gene ayar yesinde 4 5 tane nova var aynı arc'ta Hawkins bizim tarafa geçmiş gibi Law'ın yanında eee Zoro var Killer'ı Kid'i var bari bu adamlar birleşip toplu bir saldırı falan yapıp durdursalar Big mom'ı la deriz ki 4 5 tane nova birleşti anca durdurdular ettiler yani işte komik bir olaya neden oluyor koskoca Big Mom :D
Shounen seri olunca tayfadakileri de bir şekilde yüceltmek istiyor demek ki. Luffy'nin g4 ile zarar veremediği adamı Kinemon delince mantık aramayı bıraktım. Oda'nın arc başından beri güç dengesi pek umursadığını sanmıyorum. Luffy önce Kaido'dan tek yedi, sonra Apoo tarafından zurnalandı. Yakında aynı Luffy Kaido'dan 50 tane darbe yeyip yere yıkılmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık