Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki Robin'in ödülü ne olur? Ödüle hep güç tarafından bakmazsak tayfa 3 poneglif geçirecek geriye bir tane kalacak. Robin'in ödülü de 1 milyarı geçebilir bu açıdan bakarsak. Kilit rol çünkü.

Zoro milyarlı ödüllere ulaşır, Sanji ve Jimbe 3 haneli rakamlarda kalır.
1.024.320.000 milyar Zoro
999.666.999 Sanji
888.888.650 jinbei uyar mı Reis : ))

Fark belirtki archive.com a yükleyelim (( :
Jinbei'ye 550 600 diyeni gördüm. Jinbei'ye... Sengoku'nun övdüğü... Law ve kid in görünce altına yaptığı... Bm'ın tayfasından ayırmak istemediği jinbei...
Sabo'yu hatırlayınca imkansız değil diyor insan. )) :

Peki Robin'in ödülü ne olur? Ödüle hep güç tarafından bakmazsak tayfa 3 poneglif geçirecek geriye bir tane kalacak. Robin'in ödülü de 1 milyarı geçebilir bu açıdan bakarsak. Kilit rol çünkü.
Bu mesajı görünce aklıma geldide diğerleri Poneglifleri bulsada Rafteli bulamayacaklardı yani en başından beri (100. bölümler) Luffy net KK idi. İsterse 10 yıl boş boş doalnsın. Ponegliflerin Puding ve Momo dışında umut vaadeden okuyabilecek kişileri var mı başka? Ben hiç hatırlamıyorum öyle birini.

Bu mesajı görünce aklıma geldide diğerleri Poneglifleri bulsada Rafteli bulamayacaklardı yani en başından beri (100. bölümler) Luffy net KK idi. İsterse 10 yıl boş boş doalnsın. Ponegliflerin Puding ve Momo dışında umut vaadeden okuyabilecek kişileri var mı başka? Ben hiç hatırlamıyorum öyle birini.
Umut diyorsan Pudding var

Sanmıyorum hocam bu zaten biliniyor. Bundan dolayı artsa çoktan artardı. Zaten bunun üstüne ödülü pek artmadı. Ödülün çoğu oradan geliyor.

Jinbei'ye 550 600 diyeni gördüm. Jinbei'ye... Sengoku'nun övdüğü... Law ve kid in görünce altına yaptığı... Bm'ın tayfasından ayırmak istemediği jinbei...
Bu ne biçim tabir la. Hasır şapkalara katıldığı için şaşırmaları normal çünkü Jinbe'nin geçmişi var. Sıradan birisi değil. Bunu ikisi de biliyor.
Galiba burada da Jinbe altına yapıyor. Pek bir şaşkın. :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık