Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sorun şu ki zaten serinin sonundayız hemen hemen.
Canavar Üçlünün bulunduğu Arc.'ta , bireysel kapışmalarda hangisi önemli bir insanı karşısına almamış?
Hep Arc.'ta en önemli isimleri aldı bu 3 kişi.
Zoro ; King'i , Queen'i veya Jack'i alabiliyor olarak görmemizin ardından Sanji'ye bu haksızlığı nasıl yapıyoruz?
Bana Zoro'nun ve Sanji'nin tobiroppoları alması acayip saçma geliyor.Alabilirler elbette ama bence daha büyük kişileri karşılarına almaları gerekiyor.
Serinin en büyük savaşı ve yavaştan sona yaklaşıyoruz , burada alamayacaklar da seri sonunda Karasakal'a veya amirallere karşı mı gelecekler?
Şu açıdan haklısın. Bu arctan sonra bir daha ölümüne 1v1 fırsatı için bir kaç sene geçecek zaten.

Sorun şu ki zaten serinin sonundayız hemen hemen.
Canavar Üçlünün bulunduğu Arc.'ta , bireysel kapışmalarda hangisi önemli bir insanı karşısına almamış?
Hep Arc.'ta en önemli isimleri aldı bu 3 kişi.
Zoro ; King'i , Queen'i veya Jack'i alabiliyor olarak görmemizin ardından Sanji'ye bu haksızlığı nasıl yapıyoruz?
Bana Zoro'nun ve Sanji'nin tobiroppoları alması acayip saçma geliyor.Alabilirler elbette ama bence daha büyük kişileri karşılarına almaları gerekiyor.
Serinin en büyük savaşı ve yavaştan sona yaklaşıyoruz , burada alamayacaklar da seri sonunda Karasakal'a veya amirallere karşı mı gelecekler?
Hemen hemen sonunda değiliz ya temizinden bir üç arc daha ciddi dövüşlere girer bizimkiler. Zoro için de benzer şeyler söylüyorum ben zaten. Onun en güçlü topitoppoyu alıp Kaido'yu yaralaması Sanji'nin de yardımla Queen alması gayet yeterli aksiyonlardır şimdilik.

Zoro karşı taraftaki Ordu'nun yarısını kaplayan çapulcuların işini bitirdiğine göre asıl şov başlıyor demektir.
Dikkat edin Wano'da da böyle aşağıdan yukarıya çıktı. Önce sahtekar/hain komutanları sonra hileci yerel mafyaları, sonra Kaido'nun yerel adamları, Orochi, mistik tilki ve 2 süpernova. Aşağıdan yukarıya doğru artan bir grafiği vardı. Şimdi de bu çapulcuların işi bittiğine göre önce komutan seviyesinin fişini çeker, kapanış olarakta Yonkou...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık