Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız siz her seferinde Luffy acaba rakibi tek yenebilecek mi yoksa yardımla mı alacak diye endişe ediyorsunuz ya bu görsel yalan.
Cracker da meyve sakattı. Yoksa adam tek hamle de gitti. Kata vs si ise 1 vs 1 di. Millet luffy dinlenirken kata dinlenmedi diye düşünüyor ama öyle bir şey yok.

Franky'nin erittiği lasitk kadının makyajını bile bozamamış. Zoro Jimbei'den daha güçsüz demiyorum şuanki görünenler ile öyle görünüyor. Hiçbir şeyini adam gibi göstermeyen Zoro'dan da güçlü göreyim hacı. Zoro her zaman sağ kol o bu yola kimse yokken Luffyle beraber sandaletle başladı :a:Sağ kol jimbei diye bir söz çıkmadı ağzımdan ama bu hamsinin gücüne saygı duyulmalı En az Zoro, sanji kadar fedakar Kaptanına karşı
Tamam da bir adam Sağ koldan nasıl güçlü olabilir ki...? Ben Jinbe’nin gücüne saygı duyuyorum o ayrı... ama Zoro’nun da önüne koymam yani... senin bakış açınla tekrar söylüyorum bak... Jinbe’nin, BM’ye yaptıklarını Luffy yapamıyor ve Kaçıyor... O zaman şu görünenle de Jinbe>Luffy şeklinde gözükmesi lazım... :D

Cracker da meyve sakattı. Yoksa adam tek hamle de gitti. Kata vs si ise 1 vs 1 di. Millet luffy dinlenirken kata dinlenmedi diye düşünüyor ama öyle bir şey yok.
Kata tam anlamıyla 1v1 sayılmaz ya Luffy dış etkenlerden ve başka kişilerden çok fazla yararlandı. Kata'nın öyle bir derdi yoktu direk ya yenerim ya yenilirim kafasında adam. Luffy uzun zamandır güçlü rakiplerini 1v1 alamıyor yani. Doflamingo, Cracker, Katakuri... bakalım daha çıkacak mı?

Kata tam anlamıyla 1v1 sayılmaz ya Luffy dış etkenlerden ve başka kişilerden çok fazla yararlandı. Kata'nın öyle bir derdi yoktu direk ya yenerim ya yenilirim kafasında adam. Luffy uzun zamandır güçlü rakiplerini 1v1 alamıyor yani. Doflamingo, Cracker, Katakuri... bakalım daha çıkacak mı?
O vs de zaten Katakuri bariz Luffy den üstündü.Şu anda güncel haliyle anca Kata seviyesine gelmiştir veya 1 tık üstüdür zorlamayla.

Dediğim gibi bence kata baya 1 vs 1 di. Cracker olayı ise meyve sıkıntılıydı. Yoksa tankman saldırısıyla teke gitti adam. Dof konusunda haklısın.

Zoro-Sanji tartışmalarını bitirmek için gidicem Oda’nın stüdyoya. Yapışıcam yakasına “ Ulan ortalığı karıştırıp durma artık millet forum sitelerinde birbirlerini yiyor zoro-sanji kıyası yüzünden. Bu ikisini sürekli yanyana çiz yumoş gibi sürekli birbirlerine iltifat etsinler. Aynı güce sahip düşmanlarla vs attır sürekli yeter lan diyeceğim” :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık