Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'dan kesinlikle tek yemez diyeceğimiz bir Marco var. Ee başkalarını iyileştirebildiğini de gördük, buna rağmen Marco'yu ısrarla Kaido yerine King'in karşısına yazan var. Sanırsın asıl derdimiz King de Marco gibi bir adamı King'in karşısına çıkarıyoruz. Arkadaşlar, Kaido dediğiniz adam o sulong sürüsünü ve kınları pert edecek, nasıl bir güç olduğunun farkında mısınız? Law kim? Kid kim? Zoro kim? Orada sağlam durabilecek bir Luffy var öğrendiği haki sayesinde ki o da bir yere kadar, bir de Marco var meyvesi sayesinde. Marco kesinlikle Kaido'da kullanılacaktır.

Bölümün adı çok ironik geldi. Sanki kaybetme ihtimalleri varmış gibi :oops: Shounende bunu sevmiyorum işte. Hep kazanacağını bilerek okuyorsun hikayeyi. Yav tamam yine kazan da kazanırken bir şeyleri kaybet, bir şeylerden ödün ver! Yediğim önümde yemediğim arkamda, yağlı ballı kaymaklı ekmek. Oooooohhhh! Yonkouya giriyorsun abi biraz ciddiyet yav. Git bi' kol kopart, bir bacak sallandır, iki kol kır, birini öldür.. Bu kadar polyannacılık da fazla fazlaaaa :artiz:

Bölümün adı çok ironik geldi. Sanki kaybetme ihtimalleri varmış gibi :oops: Shounende bunu sevmiyorum işte. Hep kazanacağını bilerek okuyorsun hikayeyi. Yav tamam yine kazan da kazanırken bir şeyleri kaybet, bir şeylerden ödün ver! Yediğim önümde yemediğim arkamda, yağlı ballı kaymaklı ekmek. Oooooohhhh! Yonkouya giriyorsun abi biraz ciddiyet yav. Git bi' kol kopart, bir bacak sallandır, iki kol kır, birini öldür.. Bu kadar polyannacılık da fazla fazlaaaa :artiz:
Mesela kaido bir vursun zoro kötürüm kalsın.İsteriz böyle gerçekçi vakaları.

Ya şimdi karşıda 2 tane yonkou biri tüm tayfasıyla burada da nerede bu gonkou luffynin astları. Cavendish sai barto olsa bi ihtimal F6 ile çarpışırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık