Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai @Mr.Bushido @Roronoa Zoro reyizler nerdesiniz. Daha ne kadar bekliceksiniz. Yorumları okurken benim kanım çekildi, sizleri tahmin bile edemiyorum. Artık birleşmenin, ortak hareket etmenin zamanı gelmedimi. Korsanfan'ın en büyüğünün kim olduğunu gösterme vakti gelmedi. Eskiden Zoro'ya bişey denildiğinde en az 25 mücahit çıkardı ortaya, sizleri çok özledik. Tüm lobiler, dış mihraklar, ve benzeri topluluklar hepsi birleşse sizle aşık atamazdı. Yiğit insanlar, bazı hadsiz lobilere boylarının ölçüsü gösterme vaktidir. Sizleri çağırıyorum piste.

Sanji ile King'in adının yan yana geçmesi bile bunların ne denli patlamaya hazır olduklarının kanıtıdır.

@Yubashiri-sama ikili oynuyor inanmayın ona. @RedTeroR haksızmıyım reyiz.

Bence artık Mlli Kılıç Sever cemiyetinin kurulma vaktidir adım bekliyoruz sizlerden. Sizler gibi bu yola yılları vermiş kişiler cemiyeti kurmucakta kim kuracak.

Galiptir bu yolda mağlup olmuş.
Biz hep buradayız reyiz. Şu an Zoro’nun, Usopp olayını sessizce izlemesi gibi ortamı kokluyoruz. Sonra Zoro’nun ağırlığını koyduğu gibi, biz de zamanı gelince buralara büyük büyük Slashlar atacağız...:a:

@Densetsu no Samurai @Mr.Bushido @Roronoa Zoro reyizler nerdesiniz. Daha ne kadar bekliceksiniz. Yorumları okurken benim kanım çekildi, sizleri tahmin bile edemiyorum. Artık birleşmenin, ortak hareket etmenin zamanı gelmedimi. Korsanfan'ın en büyüğünün kim olduğunu gösterme vakti gelmedi. Eskiden Zoro'ya bişey denildiğinde en az 25 mücahit çıkardı ortaya, sizleri çok özledik. Tüm lobiler, dış mihraklar, ve benzeri topluluklar hepsi birleşse sizle aşık atamazdı. Yiğit insanlar, bazı hadsiz lobilere boylarının ölçüsü gösterme vaktidir. Sizleri çağırıyorum piste.

Sanji ile King'in adının yan yana geçmesi bile bunların ne denli patlamaya hazır olduklarının kanıtıdır.

@Yubashiri-sama ikili oynuyor inanmayın ona. @RedTeroR haksızmıyım reyiz.

Bence artık Mlli Kılıç Sever cemiyetinin kurulma vaktidir adım bekliyoruz sizlerden. Sizler gibi bu yola yılları vermiş kişiler cemiyeti kurmucakta kim kuracak.

Galiptir bu yolda mağlup olmuş.
Ezik Sanji için parmağımızı kıpırdattığımıza değmez. Kaale alınacak bir karakter olmadığı gibi fanları da can sıkıntımızı öldürmeye yetmeyecek kişilerdir. Gerçi hiçbir fan kitlesi sıkıntımızı öldüremiyor artık :artiz::utaniyorum::gamyon:

@Historia @killz0ne @kekomancer @Jacques @Monkey D. Chris

Arkadaşlar yarın öbür gün resimler çıktığında ya da 989'da coşkumuz sönebilir o yüzden bugün fazla mesai yapıyoruz. Hadi bakalım. :/
Resimler çıkınca kış uykusuna yatarız deku sen raad ol;)
Ama resimler çıkana kadar buralar bizim?
Şu paneller gelene kadar vakit var sonra sığınaklara
Dns gibi 2 hafta girmeyiz foruma. :oleyo2:
Aynen öyle:a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık