Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç bir şey demem ve sessizce seriyi bırakırım sjsjjssn
Peki mesela Sanji+Zoro King ile dövüştü. Zoro küçük hasarlar verdiği pek çok saldırı yaptı ama asıl bitirici-son-ağır darbeyi Sanji vurdu ve dövüş bitti. Sessiz mi kalırsın yoksa önemli olanın bitirici darbeden önceki darbeler olduğunu mu iddia edersin. :D

Oda'nın bir günü...

Sabah kalktım, dişlerimi fırçaladım. O sırada hanım sofrayı hazırlamış. Oturdum pirinç lapası ve türlü kahvaltılıklar. Üstünde Roronao Zoro olan chopsticklerimle lapayı bir güzel yedim. Giyindim hazırlandım. Şoförüme de bugün tur atasım var canım müzik dinlemek istiyor dedim. O sırada Jump'dan üst düzey birisi beni aradı "Oda bu haftada mı çıkarmayacaksın?.. Evet kardeşim benden başkasını mı bulacaksın One Piece çizmeleri için? Beğenmiyorsan git Hiro Mashima'ya çizdir hadi şimdi ikile dedim.
Jump yetkilisini telefonuna Sanji diye kaydetmiş

Son düzenleme:
Tek aldı ya da almadı olayı tartışmalı ona bir swy demiyecem Luffy'nin tek olmadığı gibi rakip de tek savasmadı sonuçta ama velev ki tek savasmamış olsa bile bu gelişim göstermedi anlamına gelmiyor. Hele Katakuri savaşında yaşadığı gelişimi zaten aşama aşama göstermiş iken Mangaka Luffy bu savaşlarda gelişmedi demek hele de bu savaşlar yapılırken Rayleigh'nin halinin gelişmesi üzerine ölümcül savaşlarda haki gerçek gelişmeyi kateder sözleriyle gelişimi vurgulanmadı demek Manga'yı okudum ama anlamadım anlamına gelir.

Zoro'nun şeytani ruhu felan bunlar ayrı şeyler. Zoro'nun şeytani ruhu varsa Luffy'nin de D. İradesinden tut her şeyi duyma ve farklı şeylere kadar bir sürü güçlenme potansiyeli var. Onların hiçbirini görmedik bu vslerde. Ayrıca bunlar gelişim üzerine etken olabilir ama bunların vs de ortaya çıkması lazım. Zoro idman sonucu çeliği aşmıyor savaşta ölümün kıyısına geldiği için aşıyor.
Aslında benim dedikleri mi demişsin Alpa'cığım. Bende zaten en net gelişimin Kata dövüşünde olduğunu yazmışım. Ve aynj şekilde Zoro içinde dövüş içinde gelişim gösterebilir demişim...D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık