Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamamen objektif bir şekilde bakacak olursam 7-8 King eder. Ona en yakın seçenek de 10 olduğu için onu işaretlerdim.

Her karakterin güçlenme hikayesi Luffy kadar ayrıntılı işlenecek olursa bu seri 10000 bölümde yine bitmez. Herkesin böyle adım adım işleneceğini sanmayın. Luffy ana karakter paneli çok. Diğer karakterlerin de off paneli çok oluyor. Ashura ve ayaktan ateş çıkarma gibi şeyler bile açıklanmadı. Yani beklemeyin öyle Zoro ve Sanji aynı sırayla aynı rakiplerle dövüşsün diye.

@Mr.Bushido reis sen forumun en ünlü Zoro fanlarından birisin sana bir şey sormak istiyorum.
Sana göre Quenn vs Zoro ihtimali mi daha sinir bozucu yoksa Sanji+Zoro vs King ihtimali mi? İlla birini seçmek zorunda olsan hangisini seçersin? :D
Est.
Sanji + Zoro'yu asla seçmem. Sanji kim de Zoro'nun dövüşüne karışacak mış?... :a:

Bu konularda en çok yazan benimdir o yüzden cevap vereyim. Zoro'ya özel bir durum yok. İşiniz gücünüz Zoro'yla hep onun üstüne gidiyorsunuz adam kayırıyorsunuz tribine giriyorsun sanırım ama o iş öyle değil. Luffy'nin herhangi bir yonkoyu sololamasına da aynı tepkiyi veriyorum ben. Sanji ve diğer karakterler için de bu durum geçerli. Sen bu serinin iki ana karakteri olduğunu Zoro'nun Luffy kadar güçlü ve seri için en az Luffy kadar önemli bir karakter olduğunu falan düşündüğünden Zoro'nun Luffy'den ayrı bir kulvarda değerlendirilmesini anlayamıyorsun herhalde. O yüzden eğreti geliyor sana bu tepkiler. Forumun Zoro'yu ezdiğini ve küçümsediğini düşünmen için milletin Luffy'e Kaido'yu yem ederken Zoro King'i alamaz demesi lazım. Aksi takdirde bir ayrım veya tutarsızlık yok bu konuda.
Öncelikle herkes Zoro'yu dışlıyor tribim yok... Zoro babamın oğlu değil... Ben sadece ortada bir tutarsızlık olduğunu belirtiyorum... Daha yeni sağ kolu saçma sapan alan adamın Yonko sololaması tabii ki saçma olacak ama konu daha çok şu: Luffy'nin dövüşlerinde bu kadar saçmalık varken, dönüp dövüşlerde aynı tarz gelişim gösterebilen bir karaktere, alırsa serinin ırzına geçilir denirse, bende zaten mantık olarak serinin ırzına çoktan geçildiğini belirtirim...

Alpa'cığım ben neyin ne olduğunu biliyorum zaten :D

Bak şimdi, öncelikle her karakterin gelişim süreci aynı yoldan olmuyor. Luffy böyle oldu ama Zoro'nun da işte ruhsal/şeytansal yönü sonra sürekli antrenman yapması yani adam antrenmana takık ve kendi alanının en iyisi ile psikopat bir eğitim yaptı belki de:D

Bak her şeyi geçtim, Luffy 2y sonra kimi tek almışta ne gelişimi göstermiş Kata dövüşüne kadar? Madem o dövüşler geliştirdi bu adamı, neden Crackeri tek alamadı? Ya da neden Kata da hala hakisi bitiyordu, neden o kadar ezildi? Adamın gelişim gösterdiği en büyük an Fb hatırlamak. Eee Zoro da böyle bir adam? Bir fb hatırlamasına bakar iş... :D
Tek aldı ya da almadı olayı tartışmalı ona bir swy demiyecem Luffy'nin tek olmadığı gibi rakip de tek savasmadı sonuçta ama velev ki tek savasmamış olsa bile bu gelişim göstermedi anlamına gelmiyor. Hele Katakuri savaşında yaşadığı gelişimi zaten aşama aşama göstermiş iken Mangaka Luffy bu savaşlarda gelişmedi demek hele de bu savaşlar yapılırken Rayleigh'nin halinin gelişmesi üzerine ölümcül savaşlarda haki gerçek gelişmeyi kateder sözleriyle gelişimi vurgulanmadı demek Manga'yı okudum ama anlamadım anlamına gelir.

Zoro'nun şeytani ruhu felan bunlar ayrı şeyler. Zoro'nun şeytani ruhu varsa Luffy'nin de D. İradesinden tut her şeyi duyma ve farklı şeylere kadar bir sürü güçlenme potansiyeli var. Onların hiçbirini görmedik bu vslerde. Ayrıca bunlar gelişim üzerine etken olabilir ama bunların vs de ortaya çıkması lazım. Zoro idman sonucu çeliği aşmıyor savaşta ölümün kıyısına geldiği için aşıyor.

Est.
Sanji + Zoro'yu asla seçmem. Sanji kim de Zoro'nun dövüşüne karışacak mış?... :a:

Öncelikle herkes Zoro'yu dışlıyor tribim yok... Zoro babamın oğlu değil... Ben sadece ortada bir tutarsızlık olduğunu belirtiyorum... Daha yeni sağ kolu saçma sapan alan adamın Yonko sololaması tabii ki saçma olacak ama konu daha çok şu: Luffy'nin dövüşlerinde bu kadar saçmalık varken, dönüp dövüşlerde aynı tarz gelişim gösterebilen bir karaktere, alırsa serinin ırzına geçilir denirse, bende zaten mantık olarak serinin ırzına çoktan geçildiğini belirtirim...
Reis bir soru sorucam ama delikanlı gibi cevap ver. Arc sonu Sanji King’i indirse, Zoro da Queen’i indirse Queen>King der misin :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık