Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Sanji biraz dövüşsün sonra da Biri dövüşü devralsın. Sanji de gitsin Queen’i alsın onun için en hayırlısı bu... Ama tekrar söylüyorum sahne’nin şekli şemali Sanji için hiç hayrı alamet değil... :D

Ben öyle bir şey beklemiyorum ama ezdirmemesi lazım artık. Bu arcta da yüksek seviye dövüşlere girip güçlerini sergilemezlerse, Zoro ve Sanji karakter olarak çok ağır darbe yerler. Resmen önemsizleşiyor bu karakterler. Bu şekilde gitmez. Bir yerden sonra değişmesi lazım.
Luffy'yle kıyaslamaya da gerek yok. Luffy bu seviyeler ile ilk karşılaşan olduğu için daha ayrıntılı işlendi ve daha çok zorlanması normaldi bana kalırsa.
Çok oynadı Sanji ile geçen arc nefret ettirdi seriden, Sanji'nin o arc bir tane adamla kapışma yapamaması bu seride gördüğüm en büyük rezillikti. King evet biraz büyük duruyor beklentinin üzerinde ama Sanji'nin en azından etkili bir mücadele göstermesi koltuklarımızı kabartması lazım.

Ben öyle bir şey beklemiyorum ama ezdirmemesi lazım artık. Bu arcta da yüksek seviye dövüşlere girip güçlerini sergilemezlerse, Zoro ve Sanji karakter olarak çok ağır darbe yerler. Resmen önemsizleşiyor bu karakterler. Bu şekilde gitmez. Bir yerden sonra değişmesi lazım.
Luffy'yle kıyaslamaya da gerek yok. Luffy bu seviyeler ile ilk karşılaşan olduğu için daha ayrıntılı işlendi ve daha çok zorlanması normaldi bana kalırsa.
Kusura bakmayın ama aksi en başta Luffy'e sonra da King'e ayıptır.:D Güçlerini az çok sergilediler bu arada. İkisi de yeni power up aldı ama yeterli olmayacağı aşikar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık