Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sabit fikirli değilim. Zoro'nun da Sanji’nin de haklarını yemiyorum ama sen ısrarla Sanji’yi bir hiçmiş gibi gördüğünden gözümde sabit fikirli oluyorsun kusura bakma :/
Sanji’yi gömmem beni sabit fikirli yapmaz. Ya da Zoro ve Sanji’nin rekabet içinde olmadığına inanmam da öyle... Eğer sabşy fikirli olsaydım... Sanji, seri sonu Amiral gücüne erişmeli demezdim...

Sanji'nin öyle dayak yemesi Zoro için de iyi olmazdı. Zoro da fena dayak yerdi emin olun.:D
Katılıyorum. Sanji King'den ağır bir dayak yerse Zoro en fazla ben daha çok dayak yiyebilirim diye gaza gelir. (Daha dayanıklı)
King Sanji'ye bu kadar baskın çıkarsa Zoro tek başına King'i alamaz. Bizim ikili sağ kolun çook uzağında anlamına gelir.
@Mr.Bushido akıllı adam bir an bu düşünce aklına gelince kanı donmuş :D

Katılıyorum. Sanji King'den ağır bir dayak yerse Zoro en fazla ben daha çok dayak yiyebilirim diye gaza gelir. (Daha dayanıklı)
King Sanji'ye bu kadar baskın çıkarsa Zoro tek başına King'i alamaz. Bizim ikili sağ kolun çook uzağında anlamına gelir.
@Mr.Bushido akıllı adam bir an bu düşünce aklına gelince kanı donmuş :D
Yok reyiz insani duygularım devreye girdi ve acıdım o yüzden sjsjjs

Zoro son önemli dövüşünden önce Ulti ile dövüşebilir belki. Yamato direk Kaido'ya kaçar. Ulti'yi Zoro durdurur.

Ulti Monet gibi sempati topladı.
Ulti Monet gibi öncesinde Luffy ile dövüştü ve dövüş yarım kaldı.

Zoro Ulti'yi fena kesecek : ))

Sanji vs. king, zoro vs queen tamam vsler netleşti.:hhh:

Bu şekilde olursa eğer oda son 10 yılın fake'ini atar ve gider. Bende sanji çok ezik kaldı yıkımcıyla kapışır diyordum arc sonu ama queen olur diye. Sıkıntı yok devam et oda doğru yoldasın ha dinazor ha kuş farketmez :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık