Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben baya bayıldım bu Wano hikayesine.Oden anlatıldığından beri kınların motivasyonunu da benimsedik.Benimsedikçe daha çok sevdim ben şahsen.Gurur,onur,irade ve kararlılık temalı şahane bi hikaye yazmış helal olsun adama ve büyük ihtimalle bittiğinde sıfırdan yeniden okurum bunu ben.Hiç bir arca bu muameleyi çekmemiştim :sapkali:Hikaye ilerledikçe kınların kazanmasını istiyorum ama yine Luffy'e kalacak o üzüyor :(

Ben baya bayıldım bu Wano hikayesine.Oden anlatıldığından beri kınların motivasyonunu da benimsedik.Benimsedikçe daha çok sevdim ben şahsen.Gurur,onur,irade ve kararlılık temalı şahane bi hikaye yazmış helal olsun adama ve büyük ihtimalle bittiğinde sıfırdan yeniden okurum bunu ben.Hiç bir arca bu muameleyi çekmemiştim :sapkali:Hikaye ilerledikçe kınların kazanmasını istiyorum ama yine Luffy'e kalacak o üzüyor :(
Belli olmaz Luffy BM ile dövüşür iki yonkou alırsa saçma olur ha kınlara destek verebilir ama Kaido yu almak kınların hakkı

O geniş alandan bir tane daha ayırın. İrade ile Kaido çizen kınlar varsa Zoro vs King, Sanji vs Quenn olacak.

Yalnız şu an Perospero fena hype yaptı. İlk karşılaşması Luffy ve Carrot hariç kimle olursa olsun alır. Aman diyim Zoro gaza gelme..:D

Bölümü türkçe gördükten sonra ben Kaido'nun samuraylar ve minkler tarafından indirileceğini düşünmeye başladım. Kaido vs. Mink ordusu ve Samuraylar. Komutanları da aşağıdakiler paylaşır. Big Mom'a Luffy girecek ama yanında kimlerle girer bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık