Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaklaşık bir 30 bölümdür falan okumuyorum. Okumaya tekrar başlamak için şu lanet savaşın başlamasını bekliyorum.
Allah her hafta bölüm çıkmasını bekleyenlerin yardımcısı olsun. Çekilecek gibi değil.

30 bölümde yalnız sabır taşı olsa çatlar.
Her hafta bir şeyler olmasını bekleyip arka arkaya boş bölümler görünce akıl sağlığımı korumak için okumamaya karar verdim.
Yeni bölüm geldiğinde açıyorum, dövüş falan var mı diye bakıp yazıları falan okumadan seri seri göz gezdirip kapatıyorum.
Sana da arc bitene kadar beklemeni tavsiye ederim.

Kaido öyle yada böyle hasar alacaktı ama böyle komik şekilde almasını kimse beklemiyordu.Lufy tüm gücüyle g4 formunda makinalı tüfek saldırısı yapıyor tepki yok adamda geliyor 2 kıytırık kılıçla kesiliyor.Oda hep aynı şeyi yapıyor.Önce karakteri nirvanaya çıkarıyor sonra kıytırık bir hareketle indiriyor.Elinin ayarı yok.Burada milletin dalga geçtiği fairy tailde bile böyle absürt sahneler olmadı.

Her hafta bir şeyler olmasını bekleyip arka arkaya boş bölümler görünce akıl sağlığımı korumak için okumamaya karar verdim.
Yeni bölüm geldiğinde açıyorum, dövüş falan var mı diye bakıp yazıları falan okumadan seri seri göz gezdirip kapatıyorum.
Sana da arc bitene kadar beklemeni tavsiye ederim.
Ben Linlin ve peros için her hafta bakmak zorundayım bekleyemem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık