Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes bir yenilgi alırda bu kadar psikolojisi de bozulmaz ki.

Luffy de kaç kere yenildi tutupta Aokiji diye hatırlayıp ecel terleri döktü mü.

Oden resmen Kaidonun korkulu kabusu olmuş. 20 yıl önce ölen adamdan hala çekiniyor. Niye böyle saçmalıyor E. Oda.

Kaido gömülmesi gerektiğinden fazla gömülüyor gibi geldi bana. Kınlardan hasar almasının tek sebebi Oden'in kendisinde bıraktığı psikolojik yara. Oda sırf bunu anlatmak için iki bölümdür Oden de Oden diye bağırtıyor adamı hatta. Kınları alıp çatıya çıktıktan sonra kendine gelmiş gibi gözüktü bana. Muhtemelen dolunay olmasına rağmen çok ölümcül bir yara almadan kınları yenecektir.
Bu forumda ya gömülürsün ya uçurulursun. Bizim ortamız yoktur.

Herkes bir yenilgi alırda bu kadar psikolojisi de bozulmaz ki.

Luffy de kaç kere yenildi tutupta Aokiji diye hatırlayıp ecel terleri döktü mü.

Oden resmen Kaidonun korkulu kabusu olmuş. 20 yıl önce ölen adamdan hala çekiniyor. Niye böyle saçmalıyor E. Oda.
Yonkou'nun yenilgisine zemin hazırlıyor işte. Kaido'nun çöküşü Oden korkusu olacak.

Bölüm iyi de bu bölüm hikayeye inancımı ciddi baltaladı. Bu kadar hypeladığın savunmayı delen de Kiku olmamalı artık. Bundan sonra verdiğin örneklemelere vs biz güvenemeyiz ki. Tartışma ortamını da baltaladı. Ben şimdi neyi tartışacam? X bişi söylicem belki mangadan desteklicem. Oda bey hikayeye uydurma uğruna köre yatacak ve çizdiği şeylerin tam aksi bir şey çizecek. Manasız yani.

Bu dk dan sonra Oda benim için net Sodadır. Gitsin dram yazsın sürekli.

Kaido kısa sürede paket eder onları ne günleri? Her iki tarafta yere yapıştı saldıran taraf olan kınlarda Kaido'dan fazla hasar var nasıl saatlerce direnecekler?
Luffy bm savaşı olursa dedim aksi halde kaido samuray ve minklerin işini cok cabuk biririse bm aradan cikacak demek ikisini birden aynı andan indirme ihtimalleri olmadığna göre bm ile savaşırsa luffy, kaido vs samuray savaşı da uzun sürer.

Bölüm iyi de bu bölüm hikayeye inancımı ciddi baltaladı. Bu kadar hypeladığın savunmayı delen de Kiku olmamalı artık. Bundan sonra verdiğin örneklemelere vs biz güvenemeyiz ki. Tartışma ortamını da baltaladı. Ben şimdi neyi tartışacam? X bişi söylicem belki mangadan desteklicem. Oda bey hikayeye uydurma uğruna köre yatacak ve çizdiği şeylerin tam aksi bir şey çizecek. Manasız yani.

Bu dk dan sonra Oda benim için net Sodadır. Gitsin dram yazsın sürekli.
1v1 de yenilmez,hobi için intihar eder,ölmek ister,denizciler olduremedi,yonkoular olduremedi vs vs.

Gerçekler ise

Asla 1v1 atmaz.Hobi için değil aralarına hain soktuğu adamlara saldırmak için atlamış.Kikunun çizdiği adamı magma öldürememiş falan filan xd

1v1 de yenilmez,hobi için intihar eder,ölmek ister,denizciler olduremedi,yonkoular olduremedi vs vs.

Gerçekler ise

Asla 1v1 atmaz.Hobi için değil aralarına hain soktuğu adamlara saldırmak için atlamış.Kikunun çizdiği adamı magma öldürememiş falan filan xd
Linlinin ki gibi olsa bişi demicem he. Olabilir. Neyse. He Kaido gene bunları ağlatacak çok belli. Adam delindi de takmadı hani. Ama Oda güveni bitirdi benim açımdan.

Yalnız Neko öyle bir sırıtmış ki, mantığımı bir kenara atıp Kaido’nun kesin bunları yeneceğini düşünmesem, yani ikilemde kalsam, sırf o suratı için Neko’lar tokatlar derdim. Öyle bir surat ifadesi yok... Kedi, Aslan oldu anasını satayım resmen jsjsjsk

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık