Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Reyiz sen Sanji'den, tayfadan ve bilimum diğer karakterlerden yardır ya severek okuyoruz. Babalığı gömmeyi sen bile beceremiyorsun. Öyle bir karakterdir oyaji
İşte babalığın falsosunu söylüyorum. Teach’e kıymamış olması. Aması ciması da yok bunun. Tabii duygusal takılıyorsanız size göre öldürmemesi kabul edilebilir

Sende Mobydick ahalisinden değil miydin Roşi neden böyle oldu?...
Gerçekleri dedim diye.
Kızıl kın iyidir, hoştur, onurludur, cesurdur, zekidir(?), çeviktir, ahlaklıdır, güçsüz değildir. Ama dünyanın en kdkvkekkrkvkf yaratığının karşısında eziktirler malesef. Ne yapayım yani. :bilmem:

Kimler yaptı? Her birine bir takip atayım
Kol kırılır yen içinde kalır. Sen, Sakazuki fanı ailenin bu hassas mevzusundan nemalanamayacaksın.

Gerçekleri dedim diye.
Kızıl kın iyidir, hoştur, onurludur, cesurdur, zekidir(?), çeviktir, ahlaklıdır, güçsüz değildir. Ama dünyanın en kdkvkekkrkvkf yaratığının karşısında eziktirler malesef. Ne yapayım yani. :bilmem:
Ama Roşi’ciğim şimdi öyle bakarsak Rosinante abi de Dof karşısında ezikti. Ama kalbi iyi bir abimiz ve yürekli bir kişiydi değil mi? O yüzden 9 kında ki yiğitler büyük bir cesaret örneği sergilediler. Saygıyı hakediyorlar. Aslında ezik olan 9 kın değil, üstüne zıplayanları görünce Ölmüş Oden’i hatırlayıp dona kalan Kaido eziktir... :D

Ama Roşi’ciğim şimdi öyle bakarsak Rosinante abi de Dof karşısında ezikti. Ama kalbi iyi bir abimiz ve yürekli bir kişiydi değil mi? O yüzden 9 kında ki yiğitler büyük bir cesaret örneği sergilediler. Saygıyı hakediyorlar. Aslında ezik olan 9 kın değil, üstüne zıplayanları görünce Ölmüş Oden’i hatırlayıp dona kalan Kaido eziktir... :D
Güç açısından belki evet ama bunu söyledi diye ben kimsenin sevdiği karakterlere saldırmazdım. :hıh:

Onun dışındaysa haklısın. Dünyanın en xkdkdkdkd yaratığı bu bölüm yonkou kavramının yüzkarası olarak tarihe geçmiştir. Bir de "Linlin'i yener" falan diyorlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık