Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden'in hayallerini tamamlamaya. Bu adamlar Oden gibi bu tarihlerde bir savaş çıkacağını biliyor.
hep tartışıldı zaten nasıl kimse yardım etmez oden'e diye.
koca kral tayfası nasıl kaido'nun wano'da olduğunu bilmiyor ?
Eee artık gazete de yayınlandı eski dostların yardıma gelip oden'in ölümünü öğrenmeleri mantıklı olan.
ben beklemiyorum böyle bir şey ama bizim tayfaya yonkou yedirmeyecektir oda luffy'e iki güzel an çizeyim yonkoulara o bir vursun bu bir vursun aa ölmüş.
cracker savaşı naminin beslemesiyler geçti, katakuri dövüşü luffynin kaçıp dinlenip dönmesiyle.
yonkou ilan ettiğin serinin en idealist karakterini koy yonkouların karşısına gerekirse ölümüne bir dayak daha yesin ama koy artık ya.

O değil de Kaido herkesi kendine itaat etsin diye iradelerini kırıyor. Moria olayında tuz yedirmeye çalışıyorlardı. Kaidoya da kibidango yedirmeye çalışacaklar ve sonunda başarıp kendisi itaat eden olacak gibi duruyor.

Senle bu konuda ilk hafta başka iddiaya girdik ama o avatar, parantez yazısı falandı. Gel senle işleri büyütelim :D . O kavga tam olarak gösterildikten sonra özellikle tam olarak gösterildikten sonra diyorum, banlamasına girmeye ne dersin. Bence en çekişmeli iddia bu olur. Kaybeden 3 ay falan banlansın?
İyi de senin banlanmanı istemiyorum ki.:(

O değil de Kaido herkesi kendine itaat etsin diye iradelerini kırıyor. Moria olayında tuz yedirmeye çalışıyorlardı. Kaidoya da kibidango yedirmeye çalışacaklar ve sonunda başarıp kendisi itaat eden olacak gibi duruyor.
Zoro yedirir kibidangoyu sonrasında zoro:
Kaido da bigmomla dövüşürken bizimkiler de yardım eder ve big mom yenilir. End of wano thanks.

Korsan mangası yapıyorsun ölen yok neredeyse ..Çelişkiyi hikaye derinliği ve karakter bolluğu ile kapatmaya çalışıyor Oda efendi.Şimdilik başarılı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık