Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senle bu konuda ilk hafta başka iddiaya girdik ama o avatar, parantez yazısı falandı. Gel senle işleri büyütelim :D . O kavga tam olarak gösterildikten sonra özellikle tam olarak gösterildikten sonra diyorum, banlamasına girmeye ne dersin. Bence en çekişmeli iddia bu olur. Kaybeden 3 ay falan banlansın?
açıkçası sengokunun hem olaya vakıf olmasının mümkün olmaması, sonuçta savaşa iştirak etmemiş hem de olay anlatımından kaynaklı sağlıklı bi çıkarım yapma ihtimali oldukça düşük bana göre, mesela konuşmasının en başında roks için amaçları paraydı, puldu diyor sonra asıl amaçları dünya hükümetiydi diyor, erler bile kafamız karıştı falan diyorlar en sonunda, xebecin tayfasının müdahil olduğu bi savaşta, roca ve tayfası + gaap olursa anca o zaman iki taraf arasında dengeden bahsedilebilir yoksa diğer türlü gaap+roca, roksların içinden geçmiş demek çizeri tanımamak olur bu adam ne zaman ağır topların dövüşünü böyle çizmiş ki bunu çizsin, wb yi rocaya yem etmemiş, gaapa mı edecek hiç makul bi tarafı yok, zaten roca ile wb karşılaştıklarında hiç de düşman gibi değiller aralarında bi hasımlık durumu görülmüyor, belki wb+roca+gaap vs roks oldu, yada gaap önce geldi xebec ile düello attı, xebec bunu patakladı, roca geldi kurtardı, her şey olabilir yani. gaap+ roca > roks da imkansız olmasa da bariz şekilde abartılı.

açıkçası sengokunun hem olaya vakıf olmasının mümkün olmaması, sonuçta savaşa iştirak etmemiş hem de olay anlatımından kaynaklı sağlıklı bi çıkarım yapma ihtimali oldukça düşük bana göre, mesela konuşmasının en başında roks için amaçları paraydı, puldu diyor sonra asıl amaçları dünya hükümetiydi diyor, erler bile kafamız karıştı falan diyorlar en sonunda, xebecin tayfasının müdahil olduğu bi savaşta, roca ve tayfası + gaap olursa anca o zaman iki taraf arasında dengeden bahsedilebilir yoksa diğer türlü gaap+roca, roksların içinden geçmiş demek çizeri tanımamak olur bu adam ne zaman ağır topların dövüşünü böyle çizmiş ki bunu çizsin, wb yi rocaya yem etmemiş, gaapa mı edecek hiç makul bi tarafı yok, zaten roca ile wb karşılaştıklarında hiç de düşman gibi değiller aralarında bi hasımlık durumu görülmüyor, belki wb+roca+gaap vs roks oldu, yada gaap önce geldi xebec ile düello attı, xebec bunu patakladı, roca geldi kurtardı, her şey olabilir yani. gaap+ roca > roks da imkansız olmasa da bariz şekilde abartılı.
Bana da en başından beri roger veya garp tarafından başka birileri gelmediyse bile 1 vs 2 veya 3 vs 3 olmuştur gibi his geliyor. Dönemin en büyük korsanı dahil yanında da ileride yonkoluk yapacak 3 kişinin 2 kişi tarafından ezilmesi hiç mantıklı gelmiyor ki büyük ihtimal en güçlüleri Xebec'tir muhtemelen.

Ben artık destek falan beklemiyorum klasik arc kötüsü hatasını yaptı, artık wano ordusu bir şekilde bizim lehimizde kullanılacak ve aralarında işe yarayan karakterlerde olacaktır.Eskisi kadar kafaya takmadan sadece izliyorum artık.Odadan şaşırtıcı bir şey beklemek hayati hatalardandır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık