Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen bölüm Kaidounun konuşmasından ve sahne çiziminden nedense Orochi'yi harcayacağını düşünmüştüm:
Öyle de oldu. Umarım 3 başlı falan diye kurtulmaz ve geberip gider alçak kansız. Bir kere yanılt be Oda. Kaidou ne kesti ama yalnız hiçbir şey söylemeden çok zevk aldım bunu söylemeden geçemeyeceğim. Birde kını King tutuyor.Öküz herif Kanuni gibi kelle almış. Oden Sevdalıları olarak kelleyi Kaidou almış olsa da bu haine de böyle son yakışırdı diyip bu konuyu kapatıyorum. Onun dışında Kaidou'nun Wano'ya el koyması malumun ilanı. Zaten onundu istediği zaman el koyabilirdi. Yalnız 5 saniye vermek ne? Zaten adamlar olayı anlayana kadar 1 dk geçer.

Koca Ana TDK Karşılığı: Manyak Karı. Zavllı Zeusu da yakalamış. Acıdım valla. Bu Yamatoyu da tuttum. O da kendi çapında ayrı manyak hatta deli.

Kiku Kanjuro'yu kesmiş ama ağlıyor. Değmez niye ağlıyorsun yazık göz yaşlarına...

Bölümü şimdi okudum ingilizcesine bakmamıştım...

Kaido ile Linlin artık net bir şekilde ittifak oldu. Artık ikisi de düşecek bu arc belli oldu.

Kiku muazzamdı. Söylediği sözler gerçekten çok iyiydi. Ayrıca lakabı da güzel.

Yamato da tayfaya hayırlı olsun. Son anda bir ters köşe yapıp düşman olmaz ise bizim tayfaya gelir ki bence güzelde olur. Carrot da muhtemelen bizimkileri bırakmaz. Zaten Wcı dan beri tayfadan biri gibi takılıyor.

Artık ortalık karışacak kesinleşti. İdam alanına Luffy-Yamato-Zoro-Kid ve Killer dan muazzam bir giriş bekliyorum. Sonra da final dövüşü öncesi birileri ile kapışırlarsa tadından yenmez.

Yamato ise babasına baya kafayı takmış. Kaido dövüşü Luffy-Zoro-Kid-Law-Yamato olacak gibi...

Madem kaos ortamı oluştu, Artık bahane yok Oda efendi kan istiyoruz!!! :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık