Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yorumlama farklılıkları işte. Bana da diyor ki. Kid rakip olarak kalacak. Ama Luffy-Law dostluğu bitmeyecek. Aynı kuş üstünde yolculuk ediyorlar. ?
senin ki doğru Traom... Bende senin dediğine katılıyorum... :ehe:

Luffy'nin rızkını yiyor bir de otlakçı. İyi ki bir hayatını kurtardı hee. Ömür boyu düşmez artık yakasından. Raftele de girer Luffy'nin ardından sinsi sinsi.
Zaten eğer Raftele giderse beraber orada muazzam bir Ks atabilir Luffy’e... :D

Sonraki bölüm %100 çöp olacaktır yoksa Oda elle tutulur 2 bölüm sırayla vermez.İmajına ters.99 çöp bölüm üzerine 1 iyi bölüm verir sonrasında bile 2.ci iyi bölüm vermez.

Luffy de tek yiyormuş şimdi şaak.. Hadi bakalım görelim power upların gücünü :) Keşke önümüzdeki hafta ara olmasaydı.

Eğer Oroçi ölmüşse herhalde seri çağ atlar. Ölmemişse E. Odanın yazarlığı ortalık malı olur.

bigmomda pudding var kitabe okuyup one piece yolunu bulduracak, kaidou da aslında odenin güncesini bulma peşinde ama ikinci bi planı yok muymuş acaba :S antik silahtan bahsetmesi de şaşırtıcı :S nerden biliyorsun antik silahlara ulaşabileceğini falan :S yoksa bizim caribou konuştu mu :( ama onu sonuçta x drake yakalamamıştı, böyle bi bilginin kaidouya geçmesine izin vermez herhalde bu adam :T bigmom nasıl ki puddingi anahtar olarak düşündüyse acaba kaidou da yamatoyu mu anahtar olarak düşündü :S eğer öyleyse kelepçeleri çıkarılınca bişey beklemeli miyim :S (belki de yamato kaidounun bilmediği gizli bi anahtar, kendi bulmak istediği günceyi bulup anahtara dönüşmüş oldu falan :S )

oroçinin dönmesini isterim ama bu beni bi ikileme sokuyor. bi yandan kaidounun kestiği adam da dönmesin istiyorum, bi yandan kaidou bile olsan bu dünyadaki güçlerin hepsinin antisi olmadığını resmetmesini istiyorum odanın. dönmesi benim için problem değil ama nasıl döndüğü ve dönerse ne yapacağı önemli oroçinin. dolduruşla da olsa intikam güdüp kısmen başarılı olan kurozumilerin sonu bu kadar hızlı gelmemeli gibi.

inu ve nekonun reyizlerin yeni silahları uyumlu olmuş :d mitralyöz kancadan iyidir xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık