Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985: Yeni Onigashima Projesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O yeni silahın ne olduğunu Kaido da bilmiyor. :)
Ondan bahsediyor zaten eğer Shicleri sallamışlarsa kendilerine(Yeni gelen güce) güveniyorlar demektir diyor okumadın mı :hıh:

Not: WB'nin meyvesini neden gündeme getirdiğini de biliyorum ama yanlış sularda yüzüyorsun sonra çok ağlarsın bak ;)

Kaido 20 seneden daha fazla bir süredir Orochi ile birlikte. Orochi ölmediyse ve meyve gücü sayesinde kurtulursa, Kaido gözümden fena halde düşer. Çünkü o kadar yıl yanında olan adamın nasıl bir gücü olduğunu anlamamış malın teki demektir.
Daha önce hiç öldürülmediği için anlamamış olabilir. Orochi sinsi. Gücünü saklamış da olabilir. Olur da ihanet eder ve beni öldürürse ölmüş gibi yapayım demiştir. Dofun gücünü bile yanındakiler bilmiyordu. Luffynin sneak manını bizim tayfadan kimse bilmiyor mesela.

Daha önce hiç öldürülmediği için anlamamış olabilir. Orochi sinsi. Gücünü saklamış da olabilir. Olur da ihanet eder ve beni öldürürse ölmüş gibi yapayım demiştir. Dofun gücünü bile yanındakiler bilmiyordu. Luffynin sneak manını bizim tayfadan kimse bilmiyor mesela.
Meyvesinin ölmeme tarzı gücü varsa o gücünü hiç bilmiyordur bence. Kendisi de şok olabilir. Sonuçta kitaptan okumadıkça ve ölmedikçe nerden bilebilirsin ki?

Ondan bahsediyor zaten eğer Shicleri sallamışlarsa kendilerine(Yeni gelen güce) güveniyorlar demektir diyor okumadın mı :hıh:

Not: WB'nin meyvesini neden gündeme getirdiğini de biliyorum ama yanlış sularda yüzüyorsun sonra çok ağlarsın bak ;)
Niye getirdim yahu? Adamın meyvesi antik silah gibi güce sahipti o yüzden bahsini açtım. Belki de o bile antik silahlara eş değer olamaz.

Dur Bilal'e açıklar gibi açıklayayım.
Biz Big Mom korsanları ile ittifak kurduk ve biz dünyadaki en büyük gücün yani antik silahların peşine düşeceğiz.

Bilin bakalım Antik silahlar bu zamana kadar ne olmalarıyla anıldılar? Dünyayı yıkabilecek güç ya da kitle imha silahı olabilecek tanrısal silahlar olmalarıyla anıldılar.

Antik silahların varlığı kesinlikle tüm dünyada kaosa ve korkuya yol açacak, hazır olun işte bu hasret kaldığımız şiddet dünyası.

Şimdi buradan kaos yapabilecek olsalar çoktan yapacak olduklarını çıkaramıyorsan bunun için Antik silahlara ihtiyaç duyduklarını anlayamıyorsan senin sorunun Ferit.

Başka kitle imha silahı olabilecek ne gördük seride? Dünyayı yıkabileceği söylenen Gura Gura meyvesini. Teach o gücü elde ettiğinde denizci erleri gura gura kabusu sona ermedi mi diye yüzleri düşmüştü bu da WB'nin meyvesi ile olan alakası.
Antik silahlar olmadan da bu ikisi dünyayı top gibi sektirir kaosa sokar. Antik silahların varlığı ayrıca bir kaos sebebi. Bu ikisi ilk defa ittifak yapıyorlar. Bu bile kaos sebebi. Roger ve wbnin ödüllerini bile geçebilir hareket geçerlerse. Yani antik silahların varlığı kaosa sürüklüyor diye onlar olmadan kaos olmaz diye bir şey yok.

Yani demek istediğim ittifak oldukları halde bile antik silah olmadan bu işi başaramayacaklarını söylemek. Hükümeti ve Denizcileri 2 Yonkou'ya denk görenlere biraz da sözüm.
Kafa kafayada alamazlar bence de. Ama Koca Ana'nın meyve biraz sıkıntı. İşleri değiştirme kapasitesi büyük baya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık