Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 985 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizce luffy e bu savaşta ittifak olarak akainu katılmış olsaydı savaş sonunda iki imparatorun durumu ne olurdu
Akainu bm'ı alabilir mi tartışılır ama yanına kizaru'yu falan versen kesin gümletir. Zaten bm harici kalan sadece canavar korsanları oluyor. Onu da marco ve yamato'nun katılmasıyla hallederler gibi.

Birbirlerine olan şahsi durumu olmamış olarak kastediyorum.
Bence akainu iki imparatoru birbine kırdırıp oturup ikisinin savaşını izler kazanına da son darbeyi atıp bitirir savaşı. Adam Hem cok güçlü hemde zeki ve kurnaz

Bana da hemen hemen aynı geliyorlar tam karar veremedim. Kaido bariz büyük olsaydı kılıçla ilgili ütopik bi teori atardım da baktım pek olmazmış.
Kaidonun kafası ile lufy nin boyunu kıyaslarsak kafası ortalama 30-40 mt arası.Toplam uzunluğu ise kafa uzunluğunun 35 kat civarı.Toplam uzunluğu 1050-1400 mt civarı olması gerek.

Oroçinin kafayı kesince aaa öldü mü diyecez sanıyor bu. Ölmediğini bile bile okuyoruz işte.

Oy oy oy King orta kesmiş Kaido da kılıcını çekip kafayı kesmiş. Op'ta böyle bir sahne ilk defa gördüm. Umarım gerçektir. Yani Orochi ölmüştür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık