Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam 2 haftalık ara boyunca okuyucu ilgisini kaybetmesin diye yapmış bile olabilir o Oden benzerliğini, şaşırmam buna. Marco'nun mesajı ve Sunny'nin batmasından sonra cidden şaşırmam.
Maske ve kelepçe normal haliymiş sürekli öyle geziyormuş komşular öyle diyolar köyün deliside çıkabilir...:ehe::oleyo2:

Bir de Kaido bu veledi Wb'nin yanına yollayıp "ben hayattayım" şeklinde konuşturduysa, bu yüzden de Sengoku dahil herkes Wano'nun hala samurayların elinde olduğunu ve Oden'in yaşadığını düşünüyorsa, o yüzden de kimse uğramıyorsa. Bm buraya Kaido, Marco ve Hasırşapkaları hep beraber gömmeye geldiyse :at:
bölümü okumadım da bu tarz bi hikaye olursa çoğu şey izaha kavuşmuş olur, biraz abartılı gibi dursa dahi. Yalnız bir de şu açıdan bakıyorum Oda, odenin ölüsünü bile rahat bırakmıyor durumu yaşanır, yaşarken adama etmediğini bırakmamıştı.

Tam Luffy aksiyona girmiş, güzel güzel hareketler yapıyor, Odacchi araya Yamato'yu koymuş. Olmamış :s
Kid aşağıdaki panelde komik çizilmiş, güldüm ^^

Güzel bölüm :T

Sasaki'yi paket ettiler anında. Who her kimse bundan farklı bir havada çizilmedi.

Page1 ablasından güçlü değildir. Black Maria ise işini gücü ile görmüyor.

Ulti şimdilik bu ekibin zirvesi.

(Drake konu dışı)

Zoro vs Jack geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık