Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık savaş başlasada power'ları bir görsek.

Ayrıca luffy power alıp kaido'yu içerden yok edicekmiş. Hey yavrum hey sen giderken biz geliyorduk. içerden yok etmek bizim işimiz:at:

Bak küfür etmek istemiyorum ama eğer bu Kaido Oden’in ölüsüme böyle Big Mom ile bir şey yaptılarsa ve oğlum diye dediği Yamato’ysa Oda oğlum çok fena olacak
Odenin bu şekilde geri gelmesi çok saçma olur yani eğer kafanda Odeni geri getirme fikrin varsa, Toki var meyvesi, amacı, geçmişi ile günümüze güzel bir şekilde bağlarsın, Odenin yarım kalan hesabını ve beklenen kişi ile buluşmasını bağlarsın bir şekilde.
Kendini kaidonun oğlu olarak tanıtması hesabı bozuyor.
Kaidonun Odeni bu şekilde diriltmesi; neden? niçin?hangi akla hizmet??? Dirilttin hadi niye oğlum diyorsun düşmanına???
Bi ihtimal raftele gidiş yolunu öğrenmek için olsun, (ki mangada bununla ilgili bilgide geçti kanjuro için) poneleri okuması için kenarda tutmuş olsun diye zorlama bir senaryo uyduralım niye oğlum diyor?

Kaidoyu da hipnoz etmiş Bb’nin yanındaki. Aslında Odenin bedenindeki başka bir ruh, Bb’nin ajanı. Ruhu veren de Moria, Bb’nin yanında tutsak.
Bir de Kaido bu veledi Wb'nin yanına yollayıp "ben hayattayım" şeklinde konuşturduysa, bu yüzden de Sengoku dahil herkes Wano'nun hala samurayların elinde olduğunu ve Oden'in yaşadığını düşünüyorsa, o yüzden de kimse uğramıyorsa. Bm buraya Kaido, Marco ve Hasırşapkaları hep beraber gömmeye geldiyse :at:

Luffy'yi biliyoruz en saçma görünen şeyi yapacaktır kaido dövüşünde. Kaido'nun bu denli büyük oluşu Luffy'nin onun girmesine neden olacaktır. Luffy alışkın böyle şeylere zaten. Mide bağırsak pata küte girer artık

Adam 2 haftalık ara boyunca okuyucu ilgisini kaybetmesin diye yapmış bile olabilir o Oden benzerliğini, şaşırmam buna. Marco'nun mesajı ve Sunny'nin batmasından sonra cidden şaşırmam.

Bir de Kaido bu veledi Wb'nin yanına yollayıp "ben hayattayım" şeklinde konuşturduysa, bu yüzden de Sengoku dahil herkes Wano'nun hala samurayların elinde olduğunu ve Oden'in yaşadığını düşünüyorsa, o yüzden de kimse uğramıyorsa. Bm buraya Kaido, Marco ve Hasırşapkaları hep beraber gömmeye geldiyse :at:
Benim de hikayeyi derinleştirmek aklıma geldi de bu moria yeni bb ile temasa geçti ya çok ihtimal vermiyorum. Fakat dalgasına yazmışken olabilitesi var yani. Olursa da bu olaylar çok güzel bağlanır. Fakat yamatonun gerçekten özgün karakter olması da çok güzel olur karakteri falan, kaidoyu yüceltir, oğlu sonuçta. Ama diğer yönden bakınca Bb’nin okuyucudaki ağırlığı acayip artar ve 10 numara plot olur.

Bigmum'ın "Bana borcun var" dedigi sey bu Yamato ile ilgili çıkabilir. Benim aklıma Kaido'nun Oden'i öldürdükten sonra Linlin'den kendi ruhundan alıp Oden'e eklemesi geldi. Yani maskenin altından Oden çıkması bana sürpriz olmaz. Beden Oden ama ruh Kaido'ya ait olabilir. Ortada bir annenin olmaması da düşüncem için kuvvetlendirici bir nokta.
Güzel teori. Suda olabilir. Yamato direk ikisinin çocuğudur ama Kaidoı nün yanında kaldığı için BM bunu borç olarak sayıyordur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık