Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach'in nasıl iki meyve yediğini @Smoker bir yazısında anlatmıştı.
Hasar almaz dediğim; Yami meyvesi normalden iki kat fazla hasar alıyor. Lastik meyvesi de normalden daha az hasar alıyor. Yani Yami meyvesinin gücü ve normaden daha az hasar alan Gomu meyvesinin gücu birleşirse çok uçuk bir güç olur.

*** Konuyu okumak isteyebilirsin.
http://www.korsanfan.com/konu/Şeytan-meyvesi-döngüsü.6824/
http://www.korsanfan.com/konu/cansız-maddeler-ve-Şeytan-meyvesi.263/
Seni anladım. Hasar olayını da biliyorum. Demek istediğim herhangi bir meyve yiyebildiğine göre gomu da olabilir bu. Ama meyvenin işlevine biraz ters olduğu için oda vermemesi gayet doğal tabi ama emin ol şuan daha da uçuk güce sahip. Yami yami ile çek, gura gura ile çak gitsin:flaugh:

Bu arada geleceği görme olayını kullanmıyor mu luffy? Ulti'ye yakalanması çok saçma geldi. Ne anladım bu işten

“Bir şekilde kurtuluruz” , “Bir şekilde kurtulurlar” saçmalığına artık ne diyeceğimi bilmiyorum, kurgusu yapamıyorsan niye giriyorsun o mevzulara ya.

Al işte Ulti’yi ve Page One’ı sevmek için bir sebep; Luffy’nin çapını görünce hemen meyve kullandılar. Olması gereken bu yav, şu çocuğun artık bir ağırlığı olsun seride. Ulti’ye öyle bir şey söylettiği için; Ulti, Luffy’i uçurmuş uçurmamış umrumda bile değil.

G2 ile Doffa vuramiyor sonra da.Manga yorumlama konusunda bu kadar düz olma.
Katakuri Luffy'i düz formunda bir çok kere yakalayamıyor sonra G4 Snake Man'e tepki veriyor. Yani ne diyelim normal formu kadar hızlı değil ama Snake Man kadar hızlı mı?

@Smoker

Benim de çok hoşuma gitti. Zaten Zou'da boğayla da kafa kafaya girmişti. Yalnız ben Ulti'nin sıçramasını da beğendim. Futbolcu gibi sanki topa yükseliyor.:D Baya bir açılıp vurdu.:D

Katakuri Luffy'i düz formunda bir çok kere yakalayamıyor sonra G4 Snake Man'e tepki veriyor. Yani ne diyelim normal formu kadar hızlı değil ama Snake Man kadar hızlı mı?

@Smoker

Benim de çok hoşuma gitti. Zaten Zou'da boğayla da kafa kafaya girmişti. Yalnız ben Ulti'nin sıçramasını da beğendim. Futbolcu gibi sanki topa yükseliyor.:D Baya bir açılıp vurdu.:D
G2 ile Doffa vuramiyor sonra da.Manga yorumlama konusunda bu kadar düz olma.

Bence forum bazı şeyleri unutmuş. G4süz Luffy en fazla 300-400lük adamlara karşı üstünlük kuruyor. 500lük üstü adamlar için G4 şart zaten. O yüzden buraya gelip Ultiye de G4 açılır mi demek saçma benim açımdan...

Luffy bunları G4'süz de döverdi de zorlanırdı biraz. İşi çabuk halletmek istedi. Ulti&P1 vs Luffy dövüşü gayet mantıklı ve güzeldi bence. Ta ki Yamato gelip Oda'nın tek attırma fantazisini uygulayana kadar. Ulti'nin Luffy'i kıvamında zorlaması, hakisini hissedip onu ciddiye alması falan olması gerektiği gibiydi.

Valla işin açıkçası sadece Ulti için de konuşmayacağım şu an Luffy sağ kollar hariç herhangi bir yonko adamını öğrendiği yeni haki tekniklerinin de köpek gibi katkısıyla g4'süz yener bana göre. Yalnız karakterler seri içerisinde zevkine kapışmadıkları ve her dövüşten sonra sihirli bir iksirle can tazelemedikleri için Luffy'nin imkanı varken kendisini böyle yersiz zorladığını görmeyiz. Ulti gibi tipleri ancak bu arc sonunda geleceği seviyeyle elinin tersiyle dövecek kıvama gelir Luffy. Gerçi bizimki seri sonu dahil o anki duruma göre küçük duruma düşmesi gerekiyorsa küçük düşer ama ara ara bu bölümdeki gibi ağırlığı hissettirilsin ona da razıyız hiç yoktan iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık