Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoruma giden bir şey yok. İstediğin zaman "altyapısı var yahu bunun" demeyi biliyorsun :D

Gayet tutarlıyım, rafa kalkan bir şey yok. İşime gelene altyapısı var, işime gelene kurgu demiyorum. Neye göre söylediğimi açıkladım. Sen anla diye basitleştiriyorum. Bir karakter eğer seçim yapıp, yanlış kararlar alırsa eleştiririm. Örn: Sanji.
Oda WB'nin durumunda olduğu gibi eğer haberleri yoktu diye geçiştiriyorsa, karaktere bir seçim yaptırmamışsa özel olarak, buna kurgu der geçerim. WB'nin haberi olup da gitmeseydi, o zaman eleştirirdim. Bu basit mantığı anlayacağını umuyorum :D

@Jacques işine geldiği zaman çok güzel bağlantı kurup, nedenleriyle açıklamayı biliyor :D İşine gelmediği zaman da, istediğine kurgu dedin deyip boş yapıyor.
Ama dostum olmuyor ki....Senin şimdi WB fanlarına ders vermen gerekiyordu. İkiyüzlü adamlar, riyakarlar falan filan demen gerekiyordu....Yok olmamış. Bir bölümde siz bile değişmişsiniz...Üzücü.:D

WB'nin kardeşim dediği adamı bir kere bile ziyaret etmemesi 20 yıl içerisinde bak 2 yıl falan değil 20 yıl. Ve ya İzo'nun 20 yıl boyunca gitmemesi bir anda unutuvermesi senin için okeylenebilecek şeylerse karakter yapısı değil de kurguyla ilişkilendirebiliyorsan cidden güzel hayal dünyan varmış der geçerim ha zoruna gittiyse kusura bakma canısı her yerde beni alıntılamadan böyle şeyler yazacaksan seninle işimiz var demektir. :D
Ben bunu geçen de dedim. Beyazbıyık Korsanları'nın 20 sene boyunca gitmemeleri için hiçbir sebep yokken Wano'ya gitmemiş olmaları saçmalıktır. Kurgu açısından büyük bir faciadır. Eğer "Oden döneceğini söyleyerek gitti, ama nihayetinde geri gelmedi. Biz de tayfa olarak ona içerledik, bu yüzden de yanına gitmedik" gibi bir şey deseydi Marco, hiçbir sorun çıkmayacaktı. Yine bazı kişiler bunu saçma bulsa da kabullenirdi. Ki böyle bir durum olsaydı dahi 20 yılda o küslük bile biterdi.

@Smoker Sen ne düşünüyorsun? Sence Wb'nin Wano gitmesi gerekiyor muydu?

Mesela Oden, Izo'ya bu haberi gönderiyor. Izo bu emre göre hareket etmiş olabilir.

İzo'yu böyle açıklasak dahi, kalanlarda sıkıntı var. Oden'i de çok seviyorlardı. Marco bile 20 senenin ardından bunu söylüyor. Beyazbıyık'ın kardeşim olarak hitap ettiği tek adamın yanına hiç gitmemiş olması kabul edilebilir bir şey değil, kimse kusura bakmasın. Burada Beyazbıyık'ın da bir suçu yok. Tüm problem seriye sonradan dahil edilen Oden karakterinden çıkıyor.

Acaba Teachin çocuğu da var mı.

Tiçin çocuğu da der Babamı dövecek misin diye, eksik kalmaması lazım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık