Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Oden tek yeyince dikkati dağıldı, Ulti dikkati Luffy'de iken tek yiyince Luffy tek atamadı, Yamato attı.:D

Luffy'nin öyle dikkat eksikliğini felan da ihtiyacı yok. G4'ten tek atacak saldırıları çok çıkar. Onun yanında yeni haki tekniğiyle ben g4'e girmeden de tekleyeceğini düşünüyorum. İşin saçma tarafı Luffy'nin ne Apoo'ya ne Ulti'ye ne Page One'a bir kere bile bunla vurmamış olması. Ulti ve Page One hızına tepki bile veremiyorken Luffy'i Ulti'nin boynuzlarını tutup fırlatırken çiziyor.
Yanlışsın. Luffy öğrendiği yeni hakiyle G4’a geçmeye gerek duymaz. Luffy yeni öğrendiği hakiyle G5’ı icat eder zaten. :hhh:

Sanji bu arc tek başına olursa onun için daha iyi olacağını düşünsem de, Namilerin başı beladayken fahişe arayacağım demesi sıkıntı.

Neyse, belki cidden bir planı vardır. Sonraki bölümlerden ne çıkacak bakalım. Şu anlık tek artısı tek başına takılması. Umarım devam eder.
Sanji'nin Nami'yi o halde bırakması asıl problem ama tahminim prometheus onları görmeden önce gittiği. Usopp'lar kaçıyor sonra Sanji onlarla diyor. Samıraların tersi yöne kaçarlarken orada ama sonrasında kaçıyor sanırım.

İş yapacak gibi, o yüzden ben fahişe arayacağım demesine takılmıyorum da o bakış da kadın peşine giden çirkin Sanji bakışı değil. Sanki biri onu bir yere zorla çekmiş gibi. Bege alıp bunu Zou'dan kaçırdığında hissettiklerimi hissettim. His sadece.
Sanji'nin son vuruşunun kan alıp alamadığını bilmiyoruz yalnız :D Bizim gördüğümüz Rs Sanji'nin 1 atağı var sadece Page One'a.Ki dj kullanmadığını da düşünürsek normal.G3 ayarında olsa normal tekmeleri+dj ile baya güçlü olur Sanji.

Konuda geçmiş en iyi meyveye sahip kişi Queen bence bu arada.
Yok la 2 defa vurdu.

Aslında Spinozor yüzen, balılcı bir dinazor. Bacaklar kalın ama vücut yüzmek için aerodinamik açıdan ince. Yani bilinen en büyük Trex türü ile karşı karşıya gelse karada pek şansı olmaz. Ama söylede bi durum var yaşadıkları çoğrafyalarda hiç birbirlerine rastlamamışlar. Yaşama biçimlerinin tam olarak bililmemesi sebebiyle karşılaştırmak mantıksız.
Son yapılan modellemeye bakarsak, evet haklısın. Ancak halen araştırmalar sürdüğünden, eski halini baz alıyorum. O halinin de hem pençe, hem de cüsse avantajı var.

Üye silindi 1004

eskiden olsa forumda yamato'nun gücü tartışılırdı konular açılmıştı pehh ya.
Reis bizim forumda güç seviyesi Yonkou+Amiral arası başlıyor. Yonkou’nun oğlu olduğu için o seviye olamaz. Kimse de amiral seviyesi tartışmak istemiyor. Judge’a Yonkou demiş topluluk burası. Ne güzeldi ya. <3

eskiden olsa forumda yamato'nun gücü tartışılırdı konular açılmıştı pehh ya.
Şimdi insanlar Luffynin ve Zoronun zayıflığını arıyor sürekli. Ciddi tartışılacak konu çeşitliliği, teoriler ölüyor gitgide forumda. Bunda yönetiminde suçu yok insanlar saçma sapan guruplaşmış artık. Başta troll sanıyordum bunları.
Neyse Yamato bence Jack who arası bir güçte.

Sanji'nin Nami'yi o halde bırakması asıl problem ama tahminim prometheus onları görmeden önce gittiği. Usopp'lar kaçıyor sonra Sanji onlarla diyor. Samıraların tersi yöne kaçarlarken orada ama sonrasında kaçıyor sanırım.

İş yapacak gibi, o yüzden ben fahişe arayacağım demesine takılmıyorum da o bakış da kadın peşine giden çirkin Sanji bakışı değil. Sanki biri onu bir yere zorla çekmiş gibi. Bege alıp bunu Zou'dan kaçırdığında hissettiklerimi hissettim. His sadece.

Yok la 2 defa vurdu.
Hayır ondan bahsetmedim.Son vurduğu yer off panel sonu.

Reis bizim forumda güç seviyesi Yonkou+Amiral arası başlıyor. Yonkou’nun oğlu olduğu için o seviye olamaz. Kimse de amiral seviyesi tartışmak istemiyor. Judge’a Yonkou demiş topluluk burası. Ne güzeldi ya. <3
hatırlıyorum adı bili duyulmamışken konusu açılmıştı judge'nin..ama böyle giriş yapan yamato'ya konu açılmamış çok ayıb.

Oden tek yeyince dikkati dağıldı, Ulti dikkati Luffy'de iken tek yiyince Luffy tek atamadı, Yamato attı.:D

Luffy'nin öyle dikkat eksikliğini felan da ihtiyacı yok. G4'ten tek atacak saldırıları çok çıkar. Onun yanında yeni haki tekniğiyle ben g4'e girmeden de tekleyeceğini düşünüyorum. İşin saçma tarafı Luffy'nin ne Apoo'ya ne Ulti'ye ne Page One'a bir kere bile bunla vurmamış olması. Ulti ve Page One hızına tepki bile veremiyorken Luffy'i Ulti'nin boynuzlarını tutup fırlatırken çiziyor.
Ona bakarsan Kata dan öğrendiği teknikle Luffy'nin kurşunlardan bile kaçabilecek kadar yüksek olan hızıyla dokunulmaz olarak gezmesi gerek her saldırıyı önceden seziyor ve hızı da var ama Oda efendi Luffy'e öğrettiği yetenekleri hafıza kaybı ile yokettiriyor daha bir kaç saat önce tam anlamıyla öğrendiği tekniği unuttu mesela kullanmıyor kimseye karşı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık