Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin şöyle bir olayı da var yalnız. Page One falan onu daha çok Maskeli O-Soba olarak tanıdı, şimdi bir de kılık değiştirdiği için hiç tanınmayabilir. Aynı olay Alabasta'da olmuştu. Bir tek Sanji'nin yüzü bilinmediği için rahatça hareket edebilmişti.
Mantıklı. Zaten niyeti ne olursa olsun, önemli bir şeyler yapacak gibi duruyor.

Zoro'nun paneli çok güzel çizilmiş ve sanki Who Who'ya doğru ilerliyor.

Ulti kafa tokuştururken kral haki kullanmış gibi geldi, hem yıldırım efekti hem de etraftaki canavar korsanların uçuşmasına bakarsak gayet mümkün. Zaten yanlış anlamadıysam kafa kafaya tokuşturmayı kazanan taraf Ulti. Yamato'dan tek yemesi zayif olduğunu göstermez, daha birkaç bölüm önce Luffy tek yedi ki Yamato o müzisyenden(adını unuttum) daha güçlüdür.

Neden sadece Peros var, içim ürperiyor ölmüş olabilecekleri ihtimali üzerine. Smoothie bir kılıç savurmadan ölmesin,daha King'i indirecekti.
Güzel bölüme benziyor, dolu dolu.

O soru bende de vardı ama düştüğü halleri görünce artık takmıyorum. Oda bir şekilde aradan çıkarır onu nasıl olsa mantık falan kalmadı :D
İlla ki ama insan düşünmeden de edemiyor hani :)
Ayrıca katakuriye BM’ yi yenmek için geri geleceğim gibi birşeyler demişti. Bir şekilde aradan çıkacak daha sonra inecek oda bu lafı boşuna şöyleymiş olamaz.
Ama zoro ne yapacak onu çok merak ediyorum kimi ne zaman ne şekilde kesecek :)

Luffy'nin o ikiliye gerçekten tek atacağı saldırıları vardır zaten de Ulti de Yamato'nun saldırısıyla saf dışı kalmamıştır kalkar bir bölüme bence. Yamato'nun King kadar güçlü olacağını sanmıyorum ama bu çocuğun noksanlığı fiziksel gücünden çok psikolojik durumu olacak gibi. Kaido'nun döverken ayarı kaçırdığı bir tip izlenimi uyandırdı bende.
Full gücüyle atabilir tabiki ben sadece Kaido yada Yamato gibi kendini kasmadan tek atmasını isterdim(Alpa base haldeki Luffye Queeni bile teke aldırıyordu).Luffy’nin böyle adamlarla uğraşması can sıkıcı.Yamatoyu Wevilin kibar hali gibi görüyorum şuan, mangaka firstmate üstü dese bile şaşırmam.

Bu zoanlar sağlam gerçekten sağlam. Queen de öyle. Jack da. Çok ezici bir güçle yenmen gerekiyor ki ayağı kalkamasın sanırsam. Dönüşünce tipler kayık ama güçlüler. O zaman sanji ile page one'ın kısa süreli dalaşının böyle bitmesi normal. Çok geçmeden ayağı kalkar herhalde ulti.

İlla ki ama insan düşünmeden de edemiyor hani :)
Ayrıca katakuriye BM’ yi yenmek için geri geleceğim gibi birşeyler demişti. Bir şekilde aradan çıkacak daha sonra inecek oda bu lafı boşuna şöyleymiş olamaz.
Ama zoro ne yapacak onu çok merak ediyorum kimi ne zaman ne şekilde kesecek :)
Ben bu arc Mom’ın da düşeceğine inanıyorum. Daha bir yerden çıkmaz bence. :D

Valla Zoro dan bekletimiz büyük reyiz. Ama gidişat nasıl olacak bilemiyorum. Tek bildiğim Kaido dövüşünde yeri hazır :D

Bu Luffy Kaido'dan tek yiyip esir edildiğinde ölme ihtimali şimdikinden bile daha fazlaydı. Ama Zoro dahil kimse Luffy'nin esir olmasını ciddiye bile almadı. Şimdi savaş meydanından Sanji biraz ayrılınca millet gömmeye başlamış. Sanji hikayesi hep böyleydi şimdi kritik bir rakip veya olay ile karşılaşıp büyük rol oynar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık