Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denjiro, Ashura, Marco üçlüsü ittifaktaki en sağlam 3 isim novalar dışında. Kaldıki bu üçlü birçok novadanda üstündür.
Karşı tarafta ise 2 yonko, 4 commander, 9,10 tane f6 ayarı eleman var. Birilerinin çıkması lazım.

MF çok kısa bir arc. Animede sündürmek için her şeyi çok uzatıyorlar. O da farklı etki bırakıyor.

Mesela Mihawk ile Vista kılıç tokuşturmuyor. Mihawk'ın Luffy'e yaptığı atağını karşılıyor Vista. Sonrası yok.

Akainu'nun atağını durduruyor Marco. O kadar sadece. Akainu, Marco'yu püskürtmüyor mangada.

WB ile Akainu karşılıklı yumruk itiştirmiyorlar. Akainu magma yumruğunu gönderiyor, WB karşı atakla püskürtüyor. Sadece o kadar.

Mesela en kötülerden biri Teach WB'ye yumruk falan atmıyor. WB deprem yumruğu vuruyor, Teach depremi emince direkt bisentoyla yarıyor.

Erinmezsem bir ara konusunu açacağım. MF'de oldu zannedilen ama olmayan olaylar diye :)
Aynen bazılarını hatırlıyorum hatta Teach'in yumrukla WB'yi havalandırdığı bile var.:D

MF çok kısa bir arc. Animede sündürmek için her şeyi çok uzatıyorlar. O da farklı etki bırakıyor.

Mesela Mihawk ile Vista kılıç tokuşturmuyor. Mihawk'ın Luffy'e yaptığı atağını karşılıyor Vista. Sonrası yok.

Akainu'nun atağını durduruyor Marco. O kadar sadece. Akainu, Marco'yu püskürtmüyor mangada.

WB ile Akainu karşılıklı yumruk itiştirmiyorlar. Akainu magma yumruğunu gönderiyor, WB karşı atakla püskürtüyor. Sadece o kadar.

Mesela en kötülerden biri Teach WB'ye yumruk falan atmıyor. WB deprem yumruğu vuruyor, Teach depremi emince direkt bisentoyla yarıyor.

Erinmezsem bir ara konusunu açacağım. MF'de oldu zannedilen ama olmayan olaylar diye :)
Mihawk'ın jinbei'ye tek atması bası ceker. Adam mihawk'la karsılasmıyor bile, anime de mihawk bunu ucuruyor. :oleyo2:

Ben artık one piece'den umudumu kestim Oda bu kafayla giderse sonunu bile göreceğimizi düşünmüyorum bence one piece 2 yıl zaman atlamasından sonra b.k. sardı ve daha da kötüye gidiyor maalesef...

Ben artık one piece'den umudumu kestim Oda bu kafayla giderse sonunu bile göreceğimizi düşünmüyorum bence one piece 2 yıl zaman atlamasından sonra b.k. sardı ve daha da kötüye gidiyor maalesef...
2 Yıl önce ve şuan'ın farkını ve neden zaman atlamasından sonra daha kötü olduğunu açıklayabilir misin serinin ? Çünkü cidden çok merak ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık