Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Be vicdansız oda şu kadından ne istiyorsun.Zaten tüm kek adalarını tavaf ettirdin bide şimdi wano da kaldığımız yerden devam ve bu bigmom neden kimseyi yakalayamıyor.Koskoca yonkou çoluk çocuk ile uğraştırıyorsun pes oda pessss.
Kadın koskoca İmparator ve hakikaten de koskoca. Tek dezavantajından biri bu. Birisi kendisinden kaçıyorsa, kolay kolay yakalayamıyor kalıbı itibariyle. Çoppa ve Usopp bir aracın üzerinde ve bundan dolayı kaçabiliyorlar, bu ikisinin kaçma üstadı oldukları malum. O yüzden makul görüyorum bu portreyi.

Kyoshiro'yu direkt olarak Sasaki'yi ortadan kaldırmaktan alıkoyan ne acaba kurtulacak zaten bir de onunla uğraşacaklar.Jinbe indirse de güzel bir dövüş görsek.
Sasaki'nin suratından sadakat akıyor belli ki savaşta yardımcı olacak, kaç bölümdür Queen halledilecek uçan altılı üyesinden bahsediyor Sasaki gibi duruyor.

Sasaki'nin suratından sadakat akıyor belli ki savaşta yardımcı olacak, kaç bölümdür Queen halledilecek uçan altılı üyesinden bahsediyor Sasaki gibi duruyor.
Evet olabilir aslında ben Who ve Sasaki'yi bizimkilere yedirir diye düşünüyordum gördüğümden beri, Drake bize geçer diye bakıyordum.

marcoya gelmekle doğru karar verdin diyen kim? pelerinin arkası biraz gözüküyor?
Izo diye düşündüm ama o ise hala neyin gizemi bilemiyorum anlamsız yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık