Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco ne diyor ya. Wano'da olanlardan haberleri yokmuymuş yani. Bu mu açıklama yoksa ben mi yanlış gördüm.
Yok yanlış görmüşsün. Böyle bir şey olmuş Tayfaca hafızalarını kaybetmişler. Uzun süre sonra öğrenmişler Odenin öldüğünü ama iş işten geçmiş tabii... Ağlamışlar biraz.

Black Maria'nın genelev sorumlusu olması ile Denjiro-Hiyori ikilisinin irtibatlı olma ihtimali beni düşündürüyor.İdam sehpasını hazırlayın denilen Momo'nun da buna emanet edilmesi his olmaktan çıkartıp ihtimali yüjsekttiğini düşünüyorum. Ya da Oda'nın her zaman -Türkler gibi- yumurtayı dayandırıp sonra icraate geçme olayına binaen önümüzdeki bölümler için savaş başlayacağını gösteren bir bölümdü. Ama kedi ile köpek konuşurken ne Kanjuordan ne de Momo'nun durumundan bahsetmemeleri garip. Momo'yu iplemiyor sanırım bunlar. Ya da içerde ajanları var Kanjuronun geldiğini bildirmediği için bu kadar rahatlar.
Belki de Maria, Denjiro’nun Sevdiceğidir :D

Aman daha sayma cidden fazla geldi bana neler neler diyesim var imparator fanı olup ta üzülürmü insan ne saçma şey.
Şaka bir yana. Bu yonko arc’lar geldiğinden ben de çok büyük heyecanlanmıştım ama işte :/

Ana neden koşuyor? Neden? Hayır merak ettim neden? Bu kadında kral haki yok mu? üç buçuk atan insanları bayıltmayacaksa neye yarıyor bu haki?

Bölümde güzel olan tel şey Ulti'nin tavırları ile Ulfy.

Hiyori saklanıyordu en son. Kanjuro onu da bulacağım demişti ama bulamadı herhalde. Yok yav Maria muhtemelen Dadan çıkacak hahaha :D
Dünyanın en tehlikeli suçlularından olan Ace, Sabo ve Luffy'yi yetiştirmiş kadın. Belki de dünyanın en güçlü denizcisini pataklamış yüce gönüllü kadın Yeni dünyaya kadar gelse o potansiyelle Big Mom'a eşit ya da üstün olurdu. Dadan kesin değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık