Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vista Wanoya gelmez, aklını alırlar. Samuraylar ülkesi olm bura hayırdır.

Jozu'yu da kılıç bilemek için kullanırlar.
1. si samuraylara karşı dövüşmeyecek.
2. si 20 yıldır adam akıllı samuray çıkmadığını düşünürsek
Vista, Wanonun 2. Ryuması ilan edilebilir.
Wanolular dış dünya Ryuma cenneti diye meraklarından kapılarını sonuna kadar açarlar. Kurdele kesme merasimi olur bu ülkede be.

Beyler döşü kıllı abimiz Yc3 değil mi ? Ben Smoothie Yc2 değil diyince itiraz editorsunuz. Şimdi Yc3 alır diyorsunuz. Neyse geçtim burayı.. King kesin alır zaten
Ashura ve Denjiro yener mi bilemem ama kesin bir şey söylemek zor. Ashura King yardı. Denjiroda ondan aşağı görünmüyor. Zoro Denjiro'yu her gördüğünde içine sıçıyor.
Yc3 yc2 yenemez diye bir şey mi var ? Farklı tayfalarin farklı güç seviyeleri var.Ashura Jack yardı da ne oldu.En son Jack de Ashurayı yarıyordu.

Beyler döşü kıllı abimiz Yc3 değil mi ? Ben Smoothie Yc2 değil diyince itiraz editorsunuz. Şimdi Yc3 alır diyorsunuz. Neyse geçtim burayı.. King kesin alır zaten
Ashura ve Denjiro yener mi bilemem ama kesin bir şey söylemek zor. Ashura King yardı. Denjiroda ondan aşağı görünmüyor. Zoro Denjiro'yu her gördüğünde içine sıçıyor.
Smoothie gömer diyorum ben Vista'yı.King'i zaten öpse alamaz,Jozu bile King'i alamaz.Ashura base Jack'i yarıyor ama.King muhtemelen Jack'i orta zorlukta falan alabilecek çapta bir adam.

Marco umarım Kaido Big Moma dalar. Yonko karşısında da durabildigini görürüz en azından
Aynı Garp olayı gibi olur, darbe alacak yonkoulardan ama düşmeyecek Marco. Birşey yapabilir mi tek başına yada saldırıları işleyecek mi yonkoulara merak ediyorum.

samuraylar kaçmaz

Kinemonun reactionlarını mı izleyerek reyiz böyle güç seviyesi mi ölçülür :S Kinemon zamanında Oden görmüş, Kaidou görmüş, King, Queen görmüş adam yani :S salak salak şaşırıyor işte. Vista gelirse gül pembe kanını akıtırlar.
Bunu samurayla şöyle.Vista Reyiz emaneti olan şehr-i Wanoyu almaya geliyor de.

samuraylar kaçmaz

Kinemonun reactionlarını mı izleyerek reyiz böyle güç seviyesi mi ölçülür :S Kinemon zamanında Oden görmüş, Kaidou görmüş, King, Queen görmüş adam yani :S salak salak şaşırıyor işte. Vista gelirse gül pembe kanını akıtırlar.
Oden'i görmüş,Wb'yi görmüş adam Zoro'ya şaşırıp Dof'a saniyelik olmuyor sanki xd.

Yc3 yc2 yenemez diye bir şey mi var ? Farklı tayfalarin farklı güç seviyeleri var.Ashura Jack yardı da ne oldu.En son Jack de Ashurayı yarıyordu.
Yani demek istediğim belli olmaz bu işler. Samurayları hafife almayın. Yoksa döşü kıllı abimiz. Ağır abidir. kıllarıyla mihawk'ın dikkatini dağıtarak uzun süre oyalamıştır. kendisini büyük ölçüde kanıtlamış biri ama bir de Ashura, Denjiro'nun yüzde yüzünü görelim

Yani demek istediğim belli olmaz bu işler. Samurayları hafife almayın. Yoksa döşü kıllı abimiz. Ağır abidir. kıllarıyla mihawk'ın dikkatini dağıtarak uzun süre oyalamıştır. kendisini büyük ölçüde kanıtlamış biri ama bir de Ashura, Denjiro'nun yüzde yüzünü görelim
Vista Mihawkı değil Mihawk Vistayı oyalamistir.Sonra da icazetini alıp geri çekilmiştir.Vista abilik yapmistir Mihawka.

1. si samuraylara karşı dövüşmeyecek.
2. si 20 yıldır adam akıllı samuray çıkmadığını düşünürsek
Vista, Wanonun 2. Ryuması ilan edilebilir.
Wanolular dış dünya Ryuma cenneti diye meraklarından kapılarını sonuna kadar açarlar. Kurdele kesme merasimi olur bu ülkede be.
20 senedir adam akıllı samuray çıkmıyor ne demek reyiz, yeşil soğan mı ekiyoruz :S Aşura, Denjiro, Köpekaraşi, Kedimamuşi ne ayak :S bu herifler yonkou komutanlarıyla dövüşüyor :S

ryuumayı karıştırmayalım, kutsalımız.

Bunu samurayla şöyle.Vista Reyiz emaneti olan şehr-i Wanoyu almaya geliyor de.
vista gelmesin bıyıklarından şamisen yaparlar

Oden'i görmüş,Wb'yi görmüş adam Zoro'ya şaşırıp Dof'a saniyelik olmuyor sanki xd.
dofun kesişine hastanelik oluyordu dimi xd zoroya herkes şaşırıyor :S luffyi dövüşürken gören herkesin küçük dilini yutması gibi :S herif dressrosada picaya bi tane g3 çakınca herkesin dibinin düşmesi gibi, boş reaksiyon

*yonkou kaptanlarıyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık