Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco şu serideki favori karakterlerimden biri. Ancak saldırı gücünü arttıran etkeni de bilmek isterim. Meyvesi sadece savunmaya yarıyor gibi duruyor.

Law giriyor dövüşe Zoro neden giremesin denilmiş. Şimdi şunu idrak etmek lazım, kiminle neyle dövüştüğünüz önemli değil bir ekip kurulacak ve o ekip kendilerinden çok daha güçlü bir düşmanla yüzleşecekse Law'ın meyve yeteneği sayesinde içinde bulunduğu ekibe yapacağı katkı >> Zoro'dur beyler.
Bunu neye dayanarak söylüyorsun tam olarak mesela merak ettim? Zoro’nun sınırlarını, verebileceği zararı ve ekibe sağlayabileceği katkıyı tam olarak biliyor musun? Law’ın bu dövüşte meyvesi ile çok iyi support görevi göreceği doğru ama en büyük olay rakibe zarar vermektir. Zoro’nun da bunu yapabileceğini düşünüyorum ben mesela. Ayrıca Law’ın meyvesinin support olarak katkısını düşünürsek Law>Luffy+Kid+Zoro olur. Çünkü adamın meyvesi bu konu da çok iyi. Ama rakibi vurarak yamultma da Zoro gayet de paşalar gibi çok büyük katkı verebilir.

Ben o kadar da fazla zayiat olacağını düşünmüyorum ya. Oden'in armut gibi yardığı Kaido'yu Wb ne hale getirirdi. KK tayfasını veletken 3 koca gün tanklamış tayfanın o kadar da hasar alacağına pek inanasım gelmiyor. Hoş Wano'nun masum insanları arada kaynardı. Bir ihtimal bu göz önüne alınabilir ama yıllarca sessiz kalmış olması........... Neysem Marco geliyor ise İzo da geliyordur. Meselenin aslı astarı netleşir 2020 bitmeden, umarım.
Zor ama umalım bakalım. Ya kardeşler buluştuğu an açıklanır ya da ta arc sonuna kalır. Bir iki cümlelik de olsa bir açıklama yapılsın razıyım. Es geçmez inşallah Oda bu konuyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık