Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco’nun gelmesine çok sevinmemin nedeni sağlam bir air dövüşü ihtimalinin artmasıdır.

Sanji King ile dövüşemeyeceğine göre en iyi aday burada Marco.

Bizimkilerin rakibi saçma sapan bir şekilde yeneceğine Marco gibilerinin gelmesini yeğlerim.

Hatırlıyorsan WB Tatch için Teach'e bulaşmama niyetindeydi. Demir kuralı çiğnemesine rağmen. Ölenin arkasından su içme olayı Izou'ya da bulaşmış olabilir. Tayfası da onu yalnız bırakmayacağı için böyle bir şeye sürüklemek istememiştir. Kaido'yu yenseler bile çok zayiat verirlerdi. Ne WB ne de Izou intikam için göze almamış olabilirler.
Ben o kadar da fazla zayiat olacağını düşünmüyorum ya. Oden'in armut gibi yardığı Kaido'yu Wb ne hale getirirdi. KK tayfasını veletken 3 koca gün tanklamış tayfanın o kadar da hasar alacağına pek inanasım gelmiyor. Hoş Wano'nun masum insanları arada kaynardı. Bir ihtimal bu göz önüne alınabilir ama yıllarca sessiz kalmış olması........... Neysem Marco geliyor ise İzo da geliyordur. Meselenin aslı astarı netleşir 2020 bitmeden, umarım.

Gerekirse banlanırım.

Bu aralar ben de böyle düşünmeye başladım.

Marco güzel giriş yapsın ama KA tayfası üzerinden yapmasın. Şamar oğlanına döndüler. Gelen geçen vuruyor.
Doğru yolu gördün demek :D Kaptanları kaptan değil ki.Yakında yapamazlar ama Linlin ölsün de :fool:

Kuzan'la tokalaşırken kolu kopan Jozu mu ?
Jozu'yu indirmek için anca açık vermesini bekleyen Kuzan demek istedin galiba.Aynısını yazmışım noluyo dedim bi an.

Luffy bir yonko olsa net linlin tarzı birşey olurdu. Bakın olacağından değilde Law, Zoro gibi korsanların karakteri Shanks olmaya daha yatkın. Kadın koskoca yonko olmuş salak saçma şekillere giriyor aynı bu özellik Luffydede var. Luffy seri sonunda BB ile savaşmaya gitsin gemisi şelaleden yuvarlanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık