Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoroda gözlem var. Zırh haki ile savunma yapmıyor. Doğal olarak yok denemez. Bu mantıkla wbnin de zırhı yok. Geleceği gören luffynin de demek mi gözlemi yok. Ayrıca enmanın nasıl güç verdiğini sanjinin şaşırmasından anlarsın diyecem de sen anlayamazsın o yüzden gereksiz.
WBda denizcilerin elitleri 100 kişi daldılarda hasta adamı öyle yaraladılar ve sen bunu iki kişi arasında kalıp yaralanan Zoroyla birmi tutuyorsun? Sanji kılıca şaşırabilir bunda ne var sonuçta adam ilkkez böyle sihirli bir kılıç görüyor.:bilmem:

Millet birbirlerine laf atıp, sidik yarışı yapma derdinde. xd

Çok erken çıktı ya. :/ Umarım bölümde bundan fazlası vardır Bu kadar olay kaç sayfa yer kaplar ki. :/ Tabi 13 sayfa falan değilse bölüm. :/
Luffy&Zoro kısmı sahte çıkarsa çok moralim bozulacak. Ona çok odakladım kendimi. İçimden bir ses doğru çıkacağını söylüyor ama.

8 yaş mantığı falan değil istediğiniz kadar bu örneği saçma bulun 4000 doruki Rob Lucci 2200 doruki Kaku ve 2180 doruki Jabra diyorum sadece. Beğenmeyebilirsiniz örneği. Ki çoğaltılabilir. Luffy Yeni dünyada Doflamingo, Cracker ve Katakuri gibi büyük isimlerle mücadele edip yenmişken Zoro ve Sanji yeni dünyada hiçbir şey yapmadı. Nasıl oluyorda hala fark olmuyor ?
Bu da - 8 yaş mantığıdır :) Tarihi ders kitaplarından öğrenmekle tarih tartışmak gibi bu mevzu benim için yanlış anlama. Bazı şeyleri derinlemesine incelemek lazım. Douriki konusunda konu açıldı. Bulup okumanı tavsiye ederim. Bu şekilde Op yorumlanmaz.

Bu da - 8 yaş mantığıdır :) Tarihi ders kitaplarından öğrenmekle tarih tartışmak gibi bu mevzu benim için yanlış anlama. Bazı şeyleri derinlemesine incelemek lazım. Douriki konusunda konu açıldı. Bulup okumanı tavsiye ederim. Bu şekilde Op yorumlanmaz.
lan biri şuna opun hedef yaş kitlesinin 15 yaş olduğunu söylesin ahahah gece gece :Dd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık