Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muhtemelen Kid'in Luffy'nin son darbeyi Kaido'ya indirişini izlediği andan bir süre sonra olur senin dediğin. :rolleyes:
Luffy kucak fantezisi yaparken Kid Kaidonun karşısında duracak.Eh şarja takmak lazım tabi arada :oleyo:

Kid de aynısın Jinbei için derdi büyük ihtimal sonra ağzı yere düştü.:D
Jimbei dediğin adam boş beleş biri olmadığı içindir o belki.Tabi size göre g4süz Jimbei tokatlar Luffy :hhh:

Luffy kucak fantezisi yaparken Kid Kaidonun karşısında duracak.Eh şarja takmak lazım tabi arada :oleyo:

Jimbei dediğin adam boş beleş biri olmadığı içindir o belki.Tabi size göre g4süz Jimbei tokatlar Luffy :hhh:
Aynen benim altıma alamayacağım adamı altına almış anlamına gelmiyor. O yüzden suratı düştü.:D Marco'yu da alsa herhalde kalpten gider.:D

Bence Luffy'nin sözünü boşa çıkarmaz. Hatta Jinbe'nin Luffy'nin sözünü boşa çıkarmamak için tayfaya katıldığını düşünüyorum.

Luffy "sanırım müzisyen bulacağım" demişti. Müzisyeni bulduktan sonra tayfaya daha eleman almaz diyordum ama olmadı :D.
Gerçi en benzer tayfalar olan Shanksin ve Bbnin tayfasıda 10 kişi. Buda doğru olabilir bilemedim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık